2018 FIFA Dünya Kupası Online (Kablo Olmadan) Nasıl İzlenir

Dünyadaki en büyük spor etkinliği bugün başladı, 14 Haziran: Rusya'da FIFA Dünya Kupası. Oyunları kablo olmadan izlemek istiyorsanız, nerede yaşadığınıza bağlı olarak seçenekleriniz vardır. Burada ABD, İngiltere ve Kanada'daki duruma ve diğer ülkelerde bilgi aramaya bir bakalım.

Coğrafi Kısıtlamaları Atlayarak Sorunlarınız mı Var? VPN kullan

İster ülkenizden seyahat ediyor olun, ister mevcut olana yönelik saçma kısıtlamalar getiren bir yerde yaşıyor olun, kısıtlamaları atlamanın çözümü her zaman farklı bir konumdan geliyormuşsunuz gibi görünmesini sağlayacak bir VPN kullanmaktır. VPN bahislerimiz bunlar:

  • ExpressVPN – Bu VPN seçeneği inanılmaz derecede hızlı, kullanımı kolay ve her platform için çok kullanıcı dostu bir müşteriye sahiptir.
  • StrongVPN – bu VPN kullanıcı dostu değildir, ancak çok hızlıdır ve kısıtlamaları atlamak için faydalıdır.

Genel olarak, kısıtlamaları atlamanın yolu, VPN sunucusunu, görüntülemeye çalıştığınız web sitesine erişimi olan başka bir ülkeye geçirmektir. Hala engelleniyorsa, farklı bir sunucu deneyin. Her iki seçenek de ücretsiz deneme sunuyor, dolayısıyla sizin için işe yaramayan bir şey için ödeme yapmanız gerekmeyecek.

ABD'de Dünya Kupası Online İzle nasıl

ABD'de 2018 Dünya Kupası için iki hak sahibi var: İngilizce'de Fox ve İspanyolca'da Telemundo . Roku'ya göre, grup oyunlarının NBC Spor Uygulaması aracılığıyla ücretsiz olarak yayınlanmasına rağmen, İngilizce konuşma oyunları ücretsiz çevrimiçi olarak yayınlanmayacaktır.

Fox ve Telemundo'nun ABD'deki geleneksel yayın ağları olduğuna dikkat etmelisiniz, aksi takdirde sinyaller bölgenizden alınabiliyorsa, bunları bir TV anteni kullanarak ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Hatta Plex PVR'yi kurabilir ve tabletinizi veya telefonunuzu kullanarak izleyebilirsiniz. Yine de, her oyunu bu şekilde izleyemezsiniz, çünkü Fox ve Telemundo sadece serbest istasyonlarında sınırlı sayıda oyun yayınlıyor.

  • Fox , Fox TV ağındaki turnuvada 64 oyunun 38'ini yayınlıyor – burada tam programa bakın. Burada Foxos için Şeref: Bu, Amerika Birleşik Devletleri'nde İngilizce dilinde yayın için rekor sayıda rekor oyunudur. Kalan oyunlar bir kablo spor ağı olan FS1'de yayınlanacak.
  • Telemundo , 64 oyunun 56'sını yayın TV ağında yayınlıyor – burada tam programa bakın. Kalan 8 oyun İspanyol bir kablolu spor ağı olan Universo'da yayınlanacak. Bu, İspanyol yorumcularıyla iyi olmanız koşuluyla daha fazla oyun izlemenin bir yolu olduğunu gösterir.

Kablo TV Girişiniz Varsa: Fox Sports Go uygulamasını kullanın

Kablo aboneliğiniz varsa (veya ebeveyninizin şifre şifrelerine erişiminiz varsa) hepiniz ayarlanır: Fox Sports Go'daki Dünya Kupası'nın her maçını izleyebilirsiniz. Her oyunun HD akışlarını sunan her platform için uygulamalar vardır.

Kablo yok mu? Sling TV ile Ucuz bir TV Girişi yapın

Kablo girişiniz yoksa, erişim için en ucuz ve en kolay yol, Sling TV'ye kaydolmak ve her ay FOX ve FS1'i içeren Blue paketini 25 $ karşılığında almaktır. Sling TV'nin hayranlarıyız, çünkü sizin için önemli olan kanalları seçmenize izin veren gerçekten ucuz planlara sahip harika bir hizmet.

Sling neredeyse her platform için uygulamalara sahiptir, böylece oyunları istediğiniz her yerde izleyebilirsiniz. Ayrıca, bir Sling TV girişiniz olduğunda, tüm Fox Sports Go uygulamalarını da kullanabilirsiniz, sadece Sling kimlik bilgilerinizle giriş yapmanız gerekir.

Sling’s $25 a month Blue package offers Fox and FS1.

Sling'in sadece ABD'de çalıştığını belirtmek gerekir. Kısıtlamaları atlamak ve herhangi bir ülkeden Sling'e erişmek için teknik olarak bir VPN kullanabilirsiniz, ancak geçerli bir ABD kredi kartı gerektiren Sling için ödeme sorununa girersiniz. ABD dışından hesaplar oluşturmak için Sling hediye kartlarını (kolayca çevrimiçi satın alınabilecek) kullanan kişilerin hikayelerini okuduk, ancak hiç test etmediğimiz bir şey bulamadık.

BBC veya ITV üzerinden Dünya Kupası Online İzle nasıl

İngiltere, BBC ve ITV'nin Dünya Kupası'nın haklarını yıllardır ayırmasıyla ilginç. 2018 bir istisna değildir ve hangi istasyonun hangi oyunlara sahip olduğunu bilmeniz gerekiyorsa, tam programı burada bulabilirsiniz.

İngiltere’nin dışındaysanız, akışlara erişemeyeceksiniz çünkü coğrafi olarak kısıtlanmışlardır. Kısıtlamaları atlamak ve İngiltere merkezli bir sunucu seçerek izlemek için ExpressVPN veya StrongVPN'i kullanabilirsiniz, ancak en azından BBC'nin VPN'leri engelleme çabaları olduğunu unutmayın. Bu nedenle, çoğu zaman sunucu değiştirmeniz gerekir. Tabi ki.

İster İngiltere'de, ister VPN kullanıyor olun, çevrimiçi izlemek için bu bağlantılardan birini kullanmanız gerekir.

  • TV Player'ı kullanarak ITV veya BBC'yi izleyin
  • ITV'yi iTV web sitesinde canlı izle
  • BBC'yi iPlayer kullanarak canlı izleyin (bir TV lisansına ihtiyacınız olacak)

TV Player'ın çok sayıda kanalı ücretsiz olduğu görülüyorsa, geçerli bir UK posta kodunu (ABD posta koduna benzer şekilde) kullanarak ücretsiz bir hesaba kayıt olmanız yeterlidir.

Kanada TV'de Dünya Kupası Nasıl İzlenir

CTV, TSN ve Fransızca-RDS'ye sahip Bell Media Group, 2018 Dünya Kupası için Kanada yayın haklarına sahiptir. Bu, CBC'nin haklarını elinde bulundurduğu ve web sitelerinde ücretsiz yayın yaptığı 2014'ten bir değişiklik.

Durum bu sefer daha karmaşık. Bir yayın ağı olan CTV ile bir kablo spor ağı olan TSN arasında İngilizce yayınlar bölünecek; program burada mevcuttur.

Bir anten kullanarak CTV'de yayınlanan oyunları izleyebilir ve CTV oyunlarının da CTV web sitesinde yayınlanacağı bildirilecektir. Kablo aboneliğiniz varsa, TSN oyunlarını online olarak izleyebilirsiniz.

Ve tüm söyleyeceklerimizle ilgili. Sling TV'ye ve benzeri servislere gerçekten Kanadalı bir eşdeğer değil, bu yüzden her oyunu izlemek için tek gerçek seçeneğiniz kablo ödemek. Üzgünüm Kanada.

Avustralya Kupası ile Dünya Kupası Nasıl İzlenir?

Avustralya’daysanız, Dünya Kupası’nı ücretsiz olarak SBS’yi kullanarak izleyebilir ve yalnızca mobil uygulamaları değil, aynı zamanda bir VR uygulamasına da sahip olabilirsiniz.

Not: Sınırlamaları atlamak ve Dünya Kupası'nı bu şekilde ücretsiz olarak izlemek için bir VPN kullanabilseniz de, Avustralya dışında bir yerde yaşıyorsanız, akış bant genişliği sadece yeterince hızlı olmayacaktır.

Dünya Çapında Dünya Kupası Yayın Hakları

Dünya Kupası için uluslararası yayın hakları karmaşık bir ağdır ve dünyadaki her ülkedeki her oyunun nasıl izleneceğini özetlemek gerekir. Kanada'da değilseniz, İngiltere veya ABD, 2018 yayın hakları sahiplerinin bu listesine göz atın. Bu, hangi TV kanalının oyunları yayınlama hakkına sahip olduğunu size bildirir ve potansiyel akış seçenekleri için web sitelerini kontrol edebilirsiniz. İyi şanslar, turnuvanın tadını çıkar!

Fotoğraf kredisi: topseller / Shutterstock.com