2019 Süper Kase Kablolu Nasıl İzlenir

Sergey Nivens/Shutterstock.com.

New England Patriots, LA Rams'a karşı karşıya gelecek ve buranın eğlenceli bir oyun olacağına emin. Kabloyu kestiyseniz, üzülmeyin! Hala Süper Kase'yi ayarlayabilir ve izleyebilirsiniz.

Süper Kase'yi (ve tüm fantastik reklamları) gerçek zamanlı olarak izlemek gibisi yoktur. Tamamen ücretsiz olan birkaç yüz dolar arasında değişen, kabloyu kestiyseniz Süper Kase'yi izlemek için birkaç seçeneğiniz var.

Seçenek 1: Havadan Antenle İzle

Mohu

Tüm maliyetlerinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız, bir Over-the-Air (OTA) anteni ve (muhtemelen) bir TV alıcısı alın. Bu antenler, çocukken yaptığınız gibi çalışır: televizyonunuza veya alıcınıza koaksiyel bir kabloyla bağlayın, kanalları taramak için bir dakika verin ve dikkat edin! Endişelenecek bir aylık faturanız olmayacak ve Süper Kase'yi alabilmelisiniz.

Süper Kase CBS'de, bu nedenle önemli olan en yakın CBS üyeliğinizi alabilecek bir anten aldığınızdan emin olmak. Emin değilseniz, FCC adresinizi girmenize ve istasyonun ne kadar uzakta olduğunu öğrenmenize yardımcı olan kullanışlı bir araca sahiptir. Ardından, en azından bu istasyona olan mesafeyi kapsayan bir anten alın.

Büyük oyunu evinizde birden fazla cihazda izlemek istiyorsanız – ya da dahili TV alıcısı olmayan bir projektör ya da başka bir ekran kullanıyorsanız – Amazon Fire gibi harici bir tarayıcı almak istersiniz. TV Yenileme. Bu, ev ağınıza bağlanır ve antenden gelen programları diğer ekranlardan birine aktarmanızı sağlar.

İLGİLİ: HD TV Kanallarını Nasıl Ücretsiz Kullanabilirsiniz (Kablo Parası Olmadan)

Seçenek 2: Akış Hizmeti ile İzleyin

YouTube TV ve Live TV'li Hulu gibi hizmetler, Super Bowl dahil tüm canlı TV ihtiyaçlarınız için kabloyu değiştirmek için harikadır. Her iki hizmet de yeni kullanıcılar için ücretsiz denemeler sunuyor – bir ay YouTube TV için bir ay ve Hulu için bir hafta – yani herhangi bir hizmeti hiç kullanmadıysanız, büyük oyunu ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Canlı TV’ye erişimden hoşlanıyorsanız, her servise abone olun: YouTube TV ve Hulu için Live TV’de ayda 40 ABD Doları ödersiniz. Sling TV ve PlayStation Vue CBS içermez, bu yüzden Super Bowl'u izlemek için bu servisleri kullanamazsınız.

CBS ayrıca CBS Tüm Erişim Abonelerinin Süper Kase'yi canlı izlemelerine de izin veriyor, bu nedenle diğer hizmetlerin denemelerini zaten kullandıysanız bir ücretsiz deneme daha kullanabilirsiniz. CBS All Access, bir haftalık ücretsiz deneme süresine sahip olmanıza izin verir; reklamlardan sakıncası yoksa ayda 10 dolar ödeyerek reklamsız görüntüleme için aylık 10 ABD Doları ödersiniz.

Bir akış servisi kullanarak büyük bir uyarı güvenilirliğidir. Bu normalde bir sorun değil, ancak Hulu'nun canlı akışı 2018 oyununun son anlarında tamamen düştü. Hulu ve diğer akış sağlayıcıların bu yıl bunu önlemek için çalışmalar yaptıklarını ümit etmeliyiz, ancak oyun başlayana kadar ne olacağını bilemeyiz.

Seçenek 3: Herkese Açık Bir Manzaraya veya Bir Arkadaşınızın Evine Git

CheersBoston.com

Basit: eğer bir başkası Süper Kase'yi izlemenin bir yolunu ödüyorsa, evlerine veya mekanlarına gidip izlemek muhtemelen daha kolaydır. İyi bir arkadaş olun ve ev sahibi için biraz içki getirin veya elektriğin bir kısmını ödemek için yerel spor barınızdan biraz içki alın. Ayrıca, müthiş reklamların tadını çıkaracakları daha çok insan elde edersiniz!

Uluslararası İzlemek

Amerika Birleşik Devletleri dışındaysanız, üzülmeyin! En kolay yöntem, herhangi bir futbol maçını izlemenizi sağlayacak NFL Game Pass'a abone olmaktır. Birleşik Krallık'taysanız, BBC iPlayer veya Sky Sports'da izleyebilirsiniz. Bunu yapmazsanız, bir VPN'e kaydolabilir, konumunuzu ABD'ye ayarlayabilir ve daha sonra yukarıda listelenen akış seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Ne Yapmamalı

% 100 ücretsiz olan oyunu izlemek için bazı gölgeli yöntemler duymuş olabilirsiniz. Bunlar özgür olacak, ama aynı zamanda muhtemelen de yasa dışı olacak. Yasayı ihlal etmenin yanı sıra, dere muhtemelen oyunun ortasında bir süre durur. Kendinizi gönül yarası kurtarmak ve yasal yöntemlere sadık.

Süper Kase'yi nasıl izlerseniz izleyin, patlamış mısır patlatın, biraz içki alın ve oyunun tadını çıkarın!