Amazon Yankı için Yankı Düğmelerini Eşleştirme

Yankı Düğmeleri, Yankı aygıtlarınıza bağlanan basit Bluetooth aygıtlarıdır. Bir Amazon Echo ile bir düğmeyi eşledikten sonra, onu rutinlerle, oyunlarla ve diğer yeteneklerle kullanabilirsin. Sesinizin en iyi seçenek olmadığı durumlarda ek yetenek sağlamak için Yankı'nıza fiziksel bir uzatma sağlar.

Evinizdeki her Echo cihazını dört adede kadar Echo Düğmesi ile eşleştirebilirsiniz; bu, Echo'da herhangi bir trivia tarzı oyun oynamakta kullanışlıdır. Ama bundan daha fazlasını yapabilirsin. Düğmeler hakkındaki her şey, Echo'nuza eşleştirilmiş aygıtları almak için onları kullanmaktan (sadece düğmeye basın!) Basittir. Kutu, ihtiyacınız olan her şeyi, hatta pilleri bile içeriyor. Bataryaları taktıktan sonra eşleştirme basit bir iştir.

Bir Düğmeyi Kolayca Parlatma

Amazon soylanmayı inanılmaz derecede kolaylaştırdı. Pilleri (Amazon'un faydalı bir şekilde içerdiği) Eko Düğmeleri'ne yerleştirin ve herhangi bir Eko'dan “eko düğmelerimi ayarlamasını” isteyin. Düğmeyi belirli bir ekoya bağlayacağınızı unutmayın; düğmeyi kullanmayı düşündüğünüz menzilde. Alexa düğmeyi otomatik olarak algılar ve eşler. Sadece talimatları takip et.
Herhangi bir nedenden ötürü bu işe yaramazsa, Yankı Düğmesini tekrar eşleştirme moduna getirebilirsiniz.

İlk önce düğmeyi turuncu olana kadar basılı tutun (yaklaşık beş ila on saniye).

Ardından ses komutunu tekrar kullanın.

Bir Düğmeyi Elle Eşleştirme

İsterseniz, sesinizi kullanmak yerine Yankı Düğmesini eşleştirmek için Amazon Uygulamasını kullanabilirsiniz.

İlk önce Alexa uygulamasını açın ve sağ üst köşedeki hamburger düğmesine dokunun.

“Ayarlar” seçeneğine dokunun.

“Aygıt Ayarları” na dokunun.

Düğmeyi eşleştirmek istediğiniz Yankı aygıtını seçin ve ardından “Bluetooth Aygıtları” öğesine dokunun.

“Yeni Bir Cihaz Eşleştir” düğmesine dokunun.

Eşleştirme tamamlandığında, Eko Düğmesi Maviye dönecektir.

Ardından eklemek istediğiniz diğer düğmeler için işlemi tekrarlayabilirsiniz. Eşleştirildikten sonra Yankı düğmesini yeteneklere, oyunlara ve rutinlere bağlayabilirsiniz.