Amazon'un $ 25 Eklenti Maddesini Bypass Nasıl Minimum (Alexa Olmadan)

Jeramey Lende/Shutterstock.com

Amazon, bir kez daha Amazon Günü sayesinde en az 25 ABD Doları ödeyerek eklenti siparişi vermenize izin veriyor. Tüm haftanızın Amazon Günü siparişlerini tek bir günde alırsınız; bu hafta sipariş verdiğiniz her şey 2 YTL tutarında bir öğe olsa bile.

Bu, Alexa'ya sorarak asgari bir satın alma işlemi yapmadan önceki ek ürün siparişi yönteminin yerini alır. Alexa'dan artık minimumları atlamasını isteyemezsiniz – ama Amazon Günü bunu yapacak.

Minimumları atlamak için tek yapmanız gereken eklenti ürününü satın almak, ödeme ekranına gitmek ve hesabınızı Amazon Günü gönderimine geçirmek.

Örneğin, Dan's Deals'in işaret ettiği gibi, bu yardım grubu sadece 2.19 $ 'a mal oluyor – fakat bu bir eklenti ürünü. Öğeyi sepetimize eklediğimizde ve sepet sayfasına döndüğümüzde, Amazon öğenin Amazon Günü teslimatı ile birlikte ücretsiz olarak gönderileceğini bildirir.

Ödeme ekranında, tek seçenek Amazon Günü teslimatı. Amazon Prime'a sahipseniz, “Eskiyi yerleştir” e tıklayabilir ve öğeyi minimum satın alma işlemi gerektirmeden sipariş edebilirsiniz. Amazon Gününüze kadar beklemeniz gerekecek.

Gelecekte ürün siparişi verirken, onları Amazon Gününüze veya Prime ücretsiz iki günlük gönderim gibi normal bir seçenekle eklemeyi seçebilirsiniz. Burada Amazon Günü'nü seçmek, tüm siparişlerinizi Amazon Günü'nde almaya zorlamaz; yalnızca Amazon Günü gönderinize ekleyeceğiniz siparişleri.

Bu Amazon Prime'ı çok daha kullanışlı hale getiriyor. Artık 25 $ sipariş vermek zorunda kalmadan Amazon'dan çok daha fazla ürün satın almak mümkün. Peki ne bekliyorsun? Amazon.com adresine gidin ve istediğiniz tüm eklenti öğelerini sipariş edin.