Android için En İyi Podcast İstemcileri

Play Store’da podcast uygulamalarında sıkıntı yok, bu nedenle iyi bir sonuç bulmak zor olabilir – özellikle de birkaç kuruş harcıyorsanız. İşte dikkatini hak eden birkaç tane var. Ve dolar.

Herkes İçin En İyisi: Cep Oyuncuları (4 $)

İster yeni bir podcast, ister kıdemli bir dinleyici olun, Pocket Casts, anakartın en iyi seçimidir. Herkesin kullanması için yeterince basit, ancak kullanıcıların istediği tüm özellikleri hemen hemen sunuyor. Gerçekten harika bir denge sunuyor.

Sezgisel bir arayüze (aynı zamanda harika görünüyor), podcast keşfine, otomatik indirmeye ve cihazlar arası senkronizasyona sahiptir, böylece birden fazla cihazda dinlerseniz bir podcast’i asla kaçırmazsınız (ya da yeni bir cihaz aldığınızda bunları aktarmanız gerekirse). telefon).

Oynatma ayarları son derece özelleştirilebilir; seçenekler arasında atlama ayarlarını değiştirmek, daha hızlı dinleme için oynatma hızını arttırmak ve sessizliği otomatik olarak kaldırmak için seçenekler bulunur. Ayrıca, gerçek bir set-it ve unut-unut deneyimi için sesi artırabilir ve bu ayarları tüm podcast’lere uygulayabilirsiniz. Çok iyi.

Video podcast’lere katılıyorsanız, ancak videoyu izlemek için zamanınız yoksa, bunları yalnızca seslere dönüştürebilirsiniz. Pocket Casts ayrıca Chromecast’i, saatinizde oynatma için Android Wear desteğini ve bir uyku zamanlayıcısını destekler.

Ve tüm bunlar süper şık bir paket içinde. Elbette, 4 $ ‘ı geri alacak, ama buna değecek – özellikle de podcast’leri dinlemeye çok zaman harcıyorsanız.

İndir: Cep Oyuncuları

Günlük Dinleyiciler İçin En İyisi: Google Play Müzik (Ücretsiz)

Yoğun bir podcast dinleyicisi değilseniz veya sadece bir podcast uygulaması için birkaç dolar ödemek istemiyorsanız, Google Play Müzik muhtemelen en iyi bahistir. Son birkaç yıldır sadece podcast ekleyerek, podcast sahnesinde göreceli olarak yeni bir oyuncu.

Yine de, müzik ve podcast’lerinizi tek bir yerde yönetebildiğiniz için, müzik çalarınız için Play Müzik’i zaten kullanıyorsanız hoş olur. Örneğin, Pocket Cast’leri bu kadar iyi hale getiren daha gelişmiş özelliklerin bir kısmı eksik. Örneğin değişken oynatma hızı gibi. Ama bir ya da iki podcast tür kişi iseniz, muhtemelen iyi.

Yine de, Chromecast ve Android Auto desteği sunuyor.

İndir: Google Play Müzik

En İyi Ücretsiz Seçenek: Podcast Bağımlısı

Tam özellikleri ve hiçbir dolar arıyorsanız, o zaman Podcast Addict senin huckleberry. Ücretsiz sürüm reklamlar tarafından desteklenmektedir, bu yüzden orada bir trade-off var.

Ancak reklamlarla havalıysanız, Podcast Addict çok güçlü, tam özellikli bir podcast istemcisi. Dinlemek için yeni şeyler bulmanıza yardımcı olmak için keşif özelliklerinin yanı sıra binlerce farklı podcast ile içerik dolu. Hoş bir dokunuş olan aboneliklerinize göre önerilerde bulunur. Cep Oyuncuları gibi, favori podcast’lerinizi RSS veya ATOM beslemeleriyle aktarmanıza da olanak tanır.

Aynı zamanda değişken hız kontrolü ve otomatik sessizlik çıkarma gibi gelişmiş oynatma kontrolleri sunar. Bir podcast istemcisinden isteyebileceğiniz hemen hemen her şey, buradaki sürüş için de geçerlidir – otomatik indirmeler, podcast yönetimi, Chromecast desteği ve benzeri.

Herhangi bir noktada, Podcast Addict’ı sevdiğinize karar verirseniz, ancak reklamlardan nefret ederseniz, bunları 2.99 TL’ye çıkarma seçeneği de vardır. Bunun için ödeme yapmaya karar verirseniz, bu Cep Oyuncuları daha bir dolar daha ucuz hale getirir. Güzel.

İndir: Podcast Bağımlısı