Android için En İyi Yerel Müzik Oyuncular

Müzik akışı günümüzde en popüler seçenek olarak görünse de, yerel olarak depolanan müziği tercih eden büyük bir alt grup var. Yerel müziğe gidiyorsanız, Android için en iyi oyuncular burada.

Çoğu İnsan için En İyisi: Google Play Müzik (Ücretsiz)

En iyi kameranın seninle olanı nasıl söylediğini biliyor musun? Bu durumda, aynısı müzik çalarlar için de geçerlidir: Google Play Müzik, hemen hemen her Android telefona gönderilir ve yerel müziğinizi çalmak için aynı zamanda sağlam bir seçimdir.

Sezgisel bir arayüz, kütüphane desteği, çalma listeleri ve hatta melodilerinizin size yaklaşmasını sağlamak için bir EQ sunar. Ek bir bonus olarak, podcast'lere katılıyorsanız, Google Play Müzik'te yerleşik bir podcatcher vardır, böylece tüm müzik ve podcast ihtiyaçlarınızı aynı uygulamadan yönetebilirsiniz. Oldukça uygun.

Ayrıca, bir aktarım paketine geçiş yapmaya karar verirseniz, Play Müzik Tam Erişim ile devam edebilir ve yerel ve akışlı müziğinizi aynı yere götürebilirsiniz. Bu bir kazan-kazan.

Sadece Yerel Oynatma İçin En İyisi: Pulsar (Free / $ 2.99) veya BlackPlayer (Free / $ 3.29)

Play Müzik'i kullanmanın bir yolu size yanlış bir şekilde yol gösteriyorsa ya da podcast desteği ve tüm bunlarla çok “cluttery” hissediyorsanız, Pulsar ve BlackPlayer'ı seveceksiniz. Genellikle, kategori başına bir uygulama seçmeye çalışırız, ancak bunların ikisi de harika uygulamalardır. Sadece birini seçmek çok zordu.

titreşen yıldız

Her bir uygulamanın görünümü ve hissi, her biri Albüm, Sanatçı, Parça ve Tür görünümünde değiştirilebilir bir arayüzde oldukça benzerdir. Pulsar ayrıca bir Klasörler görünümüne sahiptir, böylece müziğinizin cihazda nasıl saklandığını görebilirsiniz.

Her iki uygulamada ayrıca yerleşik bir EQ'nun yanı sıra, boşluksuz ve çapraz geçiş gibi çeşitli oynatma özellikleri de bulunur. Her iki uygulamada da tema desteği bulacaksınız, ancak BlackPlayer daha fazla kişiselleştirme seçeneği sunmaktadır. Eğer peşinde olduğunuz bir şey varsa, önce BlackPlayer'a daha yakından bakmak isteyebilirsiniz.

BlackPlayer

Her iki uygulama da ücretsiz ((Pulsar / BlackPlayer) ve ücretli sürümler sunuyor. Ücretli sürümler için Pulsar Pro 2,99 dolar, BlackPlayer EX ise 3.29 dolar. Ücretli sürümler daha fazla tema, daha iyi dengeleme ve bazı özelleştirme seçenekleri sunuyor.

Bulut Saklanmış Müzik için En İyisi: CloudPlayer (Free / $ 7.99)

Tamam, bu “yerel müzik” özelliğini biraz zorlayabilir, ancak müziklerinizi Dropbox, Google Drive veya OneDrive'da saklamayı tercih ederseniz, doğrudan doğruya yayınlayabilmeniz için hiçbir neden yoktur. yerler. Bu, her iki dünyanın en iyisi: şarkıların biçimini ve bit hızını tanımlayabilir, cihazınızda depolamayı çok hızlı bir şekilde doldurulmasını engelleyebilir ve nakit akışı bir müzik paketinde harcamazsınız.

Eğer peşindeyseniz, o zaman CloudPlayer sizin için bir müzik çalardır. Drive, Dropbox veya OneDrive kataloglarınıza erişim sağlamasının yanı sıra, bir müzik çalardan beklediğiniz özelliklerin üzerine yazmaz. Boşluksuz oynatma, hacim normalleştirme, Last.fm scrobbling, EQ ve sürüş için daha fazlasını bulacaksınız. CloudPlater, temaların yanı sıra, özel gezinme görünümleri ve kilit ekranı görünümleri gibi diğer arayüz tabanlı tweaks'leri de destekler.

CloudPlayer söz konusu olduğunda atlamak için en zor engel fiyattır: özelliklerin tam setini elde etmek için, bir uygulama için oldukça pahalı olan $ 7.99'u dışarıda bırakmak zorundasınız. En azından kararı vermeden önce 30 gün boyunca deneyebilirsiniz. Ve tipik bir müzik akışı aboneliğinin bir aydan daha az.