Android'de Facebook Messenger'ın Sohbet Başlıkları Nasıl Devre Dışı Bırakılır

Neyin havalı olduğunu biliyor musun? Arkadaşlarınız, aileniz ve meslektaşlarınızla anlık mesajlaşma. Neyin sinir bozucu olduğunu biliyor musun? Yüzlerinin telefonundaki her şeyin üstünde yüzmesi. Ve işte tam da Facebook Messenger ile olduğu gibi. İşte Android'de bunu nasıl açacağız.

Özelliğin kendisi “Sohbet Başları” olarak adlandırılır ve iyi bir fikir gibi görünür – cehennem, bazı insanlar bile onları beğenebilirler . Çok havalı! Onları sevdiğini seviyoruz. Ama kendinizi “hoşlanmama” kampında bulursanız ve sadece onlardan kurtulmak istiyorsanız, sizi ele aldık. Bu konuda yapabilmenin iki yolu vardır: Sadece ekranınızda yüzen kafalardan geçici olarak kurtulmak istiyorsanız, onları reddedebilirsiniz. Ancak, yaşadığınız süre boyunca başka bir Sohbet Başlığı görmek istemiyorsanız, bunları tamamen devre dışı bırakabilirsiniz.

Sonuncusuyla başlayalım, çünkü sadece mantıklı.

Facebook Messenger'ın Sohbet Başlıkları Nasıl Devre Dışı Bırakılır

Ana Messenger penceresinden Sohbet Başlıkları'nı devre dışı bırakacaksınız. Messenger uygulamasını açarak veya herhangi bir açık Sohbet Başlığına (sizi Messenger'a götüren) dokunarak oraya ulaşabilirsiniz.

Messenger uygulamasında, sağ üst köşede kendi güzel yüzünüz olan küçük simgeye bakın. Şuna dokunun.

“Sohbet Kafaları” girişini görene kadar aşağı kaydırın ve ardından o küçük kaydırıcıyı kapatın. Şimdi, Sohbet Başsız hayatını yaşayabilirsiniz.

Sohbet Başlıkları Nasıl Reddedilir?

Tek yapmanız gereken şu anda etrafta asılı olan Kafalardan kurtulmak, endişelenmek – bu kolay. Sadece yakala ve altındaki X'e indir. Öyle:

Puf! Gitti – en azından bir dahaki sefere kişi size bir mesaj yolladı.