Apple İddialar iOS 12 Eski Cihazları Hızlandıracak

Güncellemeler genellikle iPhone'unuzu yavaşlatır, ancak Apple bu güncellemenin telefonunuzu hızlandıracağını söylüyor. iOS 12, uygulama lansmanlarınızdan klavyenize ve kameranıza kadar her şeyi hızlandıracaktır.

Yeni iOS 12 işletim sistemi, iPhone 5'ler gibi 2013 yılında piyasaya sürülen cihazlar da dahil olmak üzere iOS 11'in çalıştığı tüm aygıtları destekleyecektir. Aslında, Apple çabalarını özellikle eski cihazlar üzerinde yoğunlaştırıyor, hala iyi ve hızlı olduklarından emin olmak için zamanla yavaşlamıyorlar. Bu, Apple'ın geçen sene kimseye söylemeden eski iPhone'lardaki CPU performansını azaltan büyük bir değişiklik.

Henüz tüm detayları bilmiyoruz, ancak Apple% 40'a varan daha hızlı uygulama lansmanı,% 50 daha hızlı klavye ekranı ve% 70'e varan daha hızlı kamera performansı vaat ediyor.

Apple, iPhone veya iPad'in çok fazla iş yaptığı sırada, yük altındaki performansı artırmaya söz verdi. Özellikle Apple, paylaşım sayfasının görüneceğine ve cihaz yük altındayken uygulamaların iki katına kadar hızlanacağına söz verdi.

Apple ayrıca, CPU performansının da daha iyi olacağını söyledi. İPhone veya iPad'inizin zorlu bir görev yapması gerektiğinde, CPU, pil ömrünüzü uzatmak için daha az pil gücü kullanacak şekilde performansını düşürmeden önce bu işi daha hızlı bir şekilde maksimum performans moduna geçirecektir.