Artık En Yakın Arkadaşlarınızla Instagram Hikayelerini Paylaşabilirsiniz

Instagram, kullanıcıların hikayeleri yalnızca onları izleyen herhangi bir kişi yerine, yalnızca belirli bir grup insanla paylaşma olanağını ekledi.

Kullanıcılar sadece bir “Arkadaşlarını Kapat” listesi oluşturur ve ardından sadece belirli gruplarla ilgili bazı hikayeleri paylaşmayı seçer. Özelliğe erişmek için Instagram uygulamasında profiline git ve yandaki menüden “Arkadaş Listesini Kapat” ı seç. Oradan, en yakın arkadaşlarını listeye ekleyebilirsin. Ne zaman bir hikaye paylaşsanız, onu herkesle ya da sadece Yakın Arkadaşlarınızla paylaşma seçeneğiniz olacak.

Dikkat edilmesi gereken birkaç şey var. Birincisi, hiç kimse listenize eklenmeyi talep edemez, bu yüzden birisinin listenize katılmak istediği o garip kısım asla olmayacak, ama gerçekten hissetmiyorsunuz. İkincisi, arkadaşlarınız onları Arkadaş Listenize ekleyip eklemediğinizi bilecek, çünkü sadece listenizle paylaştığınız hikayeleri görüntülerken yeşil bir rozet görünecek.

Daha da iyisi, listenize eklememiş olduğunuz insanlar, belirlediğiniz hikayelerden hiçbirini görmeyecek ve dışarıda kaldıklarını bile bilmeyeceklerdir. Savage!

Instagram üzerinden