Assassin Creed İsyanı Mobil Cihazlarda Bir Gün Başladı

Popüler Ubisoft franchise'ının en son mobil yinelemesi olan Assassin Creed Rebellion , iOS ve Android cihazlara bir gün erken geldi.

Önceden, uygulamanın 21 Kasım’daki App Store’da ve Google Play Store’da piyasaya çıkması gerekiyordu ve önceden kayıt yaptırıp kullanıcılara oyunun çıkış tarihi açıklanmıştı. Görünüyor

Assassin Creed serisinin küçümsemesi , Behavior Interactive'in Bethesda için Fallout Shelter'ı kullanan aynı geliştiriciden yeni bir unvanı. Grafikler oldukça benzer, ancak oyun çoğu zaman Fallout Shelter'dan oldukça uzak. Izgara çizgisi, oda tabanlı öğütme, oyuncuların Ezio, Altair ve oyunun resmi açıklamasında belirtildiği gibi diğer "efsanevi kahramanlar" dahil olmak üzere, franchise boyunca çeşitli suikastçilerin rolüne atlamasını sağlar.

Oyun, konsollar ve PC üzerindeki üçüncü şahıs gizli ve keşif merkezli unvanlardan çok farklı bir ilişki, ancak saman balyalarına gizlice dalmak ve elbette çeşitli hedeflere suikast yapmak gibi aynı mekaniğin çoğunu koruyacak. Birkaç farklı görevde Tapınakçılar serisini yenmek için ünlü Assassinler toplarken kendi Assassin'lerin Kardeşliğini inşa edecek, yönetecek ve kontrol edeceksiniz.

Çizgi film niteliği tüm Assassin Creed hayranlarına hitap etmeyebilir, ancak ana hat girişlerinden tanıdık yüzlerle hızlı, ısırık dolu bir macera arayanlar için, en azından indirmeye değer ücretsiz bir oyun sabah gidip… ya da kendi mücevherli tahtınızdayken.