Bir iPhone veya iPad'de Fotoğraflar için EXIF ​​Meta Veri Görüntüleme

Çektiğiniz bir fotoğraf hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, iPhone veya iPad'inizde bunu yapmanın kolay bir yolu var. Ücretsiz bir iOS uygulaması, fotoğraf meta verilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde görüntülemenizi sağlar.

Meta Veri Nedir?

Bir cep telefonu veya dijital fotoğraf makinesi ile fotoğrafını çektiğiniz, bir ton fazladan meta veri içerir. Bu kameralar, kameralar, kameralar, kameralar, kameralar, kameralar, kameralar, kameralar, kameralar, kameralar, kameralar Bu fonksiyon otomatik olarak kaydeder.

Meta kağıtları, bir günümüzün fotoğrafı veya fotoğrafını çekmek için fotoğraf çekebilirsiniz. Bu işle ilgili olarak çok alıştırabiliriz. Meta verilerleme veya birlikte iyi bir fikirdir.

Şu anda iOS, meta bir cihazda sunulmuştur. Bu alıcı, üçüncü taraf bir uygulama indirmeniz gerekir.

İPhone veya iPad'inizdeki Fotoğraf Meta Verilerini Görüntüleme

Meta veri görüntüleyici uygulaması. Ücretsiz ve kullanımı uygun ve güncel yayınlar güncel olarak günceller ve. Ücretsiz sürümün fotoğrafını meta kullanarak görüntülemesine izin verdiğini söyledi. Meta senediizi fotoğraflarınızdan ekle veya açmak için ücretli sürüme 2,99 ABD doları içeren bir güncelleme gerekir.

İlk olarak, App Store'dan indirin.

Uygulamayı yükledikten sonra açın. Sol alt köşedeki simgeyi tıklayın.

Fotoğraflarla çalışmak için bkz. “Tamam” yuvası yapılmıştır.

Uygulamak için fotoğraflarınızı görselleştirmedikten sonra, tüm albümlerinizin bir örneğini görünüzünüz. Bir albümün içeriği ve tekrar meta verileri. GPS koordinatlarına sahip fotoğrafların, görüntünün sağ üst köşesinde görüntülenen bir küre simgesi vardır.

Onun meta veri kategorisini görmek için fotoğrafın yönlendir yeşil simgelere sahiptir. “İ” sekmesi, dosya boyutu, biçim ve reklam dahil olmak üzere, görüntü hakkında genel bilgiler görüntüler. Küre sekmesi fotoğrafının bir harita üzerinde çekilmesi bekleniyor ve saat sekmesi fotoğrafın zaman damgasını gösterir. Kamera sekmesi, enstantane hızı, ISO, diyafram ve kamera modeli de dahil olmak üzere fotoğrafı çekmek için teknoloji. Ve konuşma balonu sekmesi, kahvaltı varsa, fotoğrafın başlığını gösterir.

Meta Veri> Ekran Göster'i tercih.

Bu ekran, tüm meta sürümleri tek bir yerde görmenizi sağlar.

Ayrıca fotoğraflarınızı konumunuza göre sıralayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Uygulama ana ekranının konumu haritalaması.

Bulunduğunuz tüm yerlerin bir yere ve çektiğinize bakmak. Fotoğraflarınızı oylaeden başlığı için bir balon simgesine sahiptir.

MacOS veya Windows'da Fotoğraf Meta Verilerini Görüntüleme

Üçüncü taraf bir fotoğrafın varlığını veya fotoğrafını bir fotoğrafa dönüştürmemek, fotoğraflarınızı iPhone veya Android cihazınızda saklamak için meta görüntüleri de kullanabilirsiniz. Hem MacOS hem de Windows Windows sistemlerinde meta veri izleme özellerine sahiptir.

İLGİLİ: Windows ve MacOS'ta bir görüntünün EXIF ​​Verisini Görmek

Görüntü Kredisi: Imilian / Shutterstock