Bir iPhone veya iPad'deki Mesajlarda Emojiyi Hızla Nasıl Seçebilirim

İPhone ve iPad ile özellikle eski olan iMessage, iletişim kurma şeklimizin bir parçasıdır. Muhtemelen çoğumuz için en çok kullanılan uygulamalardan biri. Emoji kullanıcıları onu seviyor, ama Emoji'yi çağırmak için kelimeleri kolayca kullanabileceğini biliyor muydun?

İPhone ve iPad hakkındaki en güzel şeylerden biri, ekran klavyelerinin bir dokunuşla girebileceğiniz bir Emoji sunucusuna hızlı ve kolay bir şekilde geçmeyi mümkün kılmasıdır, ancak Emoji'yi Mesajlar yoluyla göndermenin başka yolları da vardır. özellikle de, bunlar çok hızlı. Aslında, bilmediğiniz bir mesaja Emoji şeklinde bir yetenek katmanın iki yöntemi vardır.

Yazarken Emoji Nasıl Hızlıca Eklenir

Harika bir mesaj yazmanın ortasındaysanız, hiç kimse klavyeleri orta akışta değiştirmek zorunda kalmaz. Bir iPhone kullanıyorsanız, bu gerekli değildir, çünkü iOS az önce yazdığınız kelimeyi temel alarak Emoji'yi önerecektir. Test etmek için, bir İleti metin girişi penceresine “Elma” kelimesini yazın ve QuickType çubuğunda klavyenin hemen üstünde ne olduğunu not edin. İki Emoji elmasına dikkat et. Birini seçmek için, sadece ona dokunun.

Not: QuickType çubuğunu kapatın ve nasıl yeniden açılacağını unutma? İşte iPhone veya iPad'inizdeki Tahmini Yazma özelliğini nasıl etkinleştirip devre dışı bırakacağınız.

Bu cümlenin ortasında çalışır ve bir mesaj oluştururken klavyeleri değiştirmek zorunda kalmamak için çok hızlı bir yoldur. “Thumbs up” gibi çok kelimeli Emoji isimleri için bile çalışıyor.

Yazdıktan Sonra Hızla Nasıl Emoji Eklenir

Bir mesajın sonuna geldiyse ve küçük bir renk için biraz Emoji eklemek istiyorsanız, bu da bir sorun değildir. Geri dönüp düzenlemeye başlamak gerekmez; bunun yerine, klavyenin altındaki simgeye dokunarak Emoji klavyesine geçin.

Mesajların bir Emoji ile değiştirilebileceğini fark edeceksiniz, turuncuya dönün ve geçiş yapmak için bir kelimeye dokunabilirsiniz.