Bu Yaklaşan Windows Özelliğiyle PC'nizden Metinleri Gönderin

Windows / Android / iPhone: PC'nizde SMS mesajları gönderin ve alın ve cebinizdeki tüm dosyaları telefonunuza almadan erişin.

İşte telefonunuz, Microsoft'un gelecek sürümleri ile birlikte Microsoft'un içereceği bir uygulama sunacak. Insider Preview kullanıcıları yakında erişime sahip olmalıdır.

İşte, Venture Beat için yazdığı Emil Protalinski:

Adından da anlaşılacağı gibi, Telefonunuzun ana amacı, Windows 10 PC'nizde telefonunuzun içeriğine (metin mesajları, fotoğraflar ve bildirimler gibi) erişmenizi sağlamaktır. Microsoft'un bahsettiği bir kullanım örneği özellikle ümit vaat ediyor: telefonunuzun fotoğraflarını cebinizde bile cebinizden çıkarmadan PC'nizdeki bir belgeye sürükleyip bırakabilirsiniz.

Telefonunuz, telefonunuzun tüm bildirimlerine erişim gibi başka özellikler sunacaktır.

İLGİLİ: PC ve Android Telefon Arasındaki Her Türlü Malzemeyi Senkronize Etmek için Pushbullet Kullanımı

Microsoft bu türden bir işlevselliğe ilk kez söz vermedi: Cortana, 2015 yılında benzer işlevler sunacak şekilde tasarlandı ve yalnızca kısmen materyalize edildi. Bu özellik için etrafta beklemek mantıklı olmayabilir. Mutlu Pushbullet, PC'nizle Android telefonunuz arasında her tür şeyi eşzamanlı olarak senkronize ediyor ve kurulumu oldukça kolay, bu gerçekten gerçekten istediğiniz bir şey olup olmadığını beklemek zorunda değilsiniz.