Bu Yeni Android Özelliğiyle Bilgisayarınızdaki Metin, Şimdi Yuvarlanıyor

Android için mesajlar kısa zamanda bilgisayarınızdan metin göndermenize izin verecektir. Bu özellik, Google'a göre bu hafta yayında.

Mesajlar, Android'deki varsayılan SMS uygulamasıdır ve ayrıca çoğu kullanıcı için en iyi olanıdır. Web sürümü, bilgisayardaki tüm metin mesajlarınıza erişmenizi sağlar, yani önünüzde hoş bir klavyenin bulunduğu küçük bir ekranda yazı yazmanıza gerek kalmaz.

Açılış sayfasını görmek için hemen messages.android.com adresine gidebilir ve bu özelliği zaten kullanabilmeniz için bir şansınız olur. Sadece telefonunuzdaki Mesajları açın ve seçenekler menüsüne dokunun. "Web için mesajlar" ı görürseniz, başlamak için hazırsınız. Aksi takdirde endişelenmeyin: Bu özellik bu hafta tüm kullanıcılara yayılıyor.

Google, SMS'leri RCS ile değiştirmenin tam ortasında, dünyanın dört bir yanındaki telekomünikasyon sistemlerinin de bulunduğu bir plan. Bunun gibi özellikler, muhtemelen Apple'ın iMessage platformuna meydan okuyabilecek olan bu sunumun bir parçasıdır. Şimdilik, herhangi bir bilgisayardan kolayca test mesajları göndermek için mutluyuz.