ESPN, TV Kanalları Olmadan 5 ABD Streaming Hizmeti Başlattı

Kord kesiciler: Bugün ayda 5 dolara mal olan ESPN + 'ya abone olabilirsiniz, hatta yedi günlük bir deneme bile vardır. ESPN'nin televizyon kanallarına erişim beklemeyin.

Bununla birlikte, sunulan hizmetler büyüleyici. Normal sezonda günde bir adet ücretsiz MLB ve NHL oyunu var, ancak bunları sadece piyasa dışındaysanız izleyebilirsiniz. Ayrıca, bu ligin hayranları için büyük bir pazar olan her bir MLS oyununa da erişebilirsiniz. Bunun ötesinde temyiz sporları olacak: küçük lig beyzbolu, kolej sporları ve hiç duymadığınız Avrupa futbol ligleri. Merak ediyorsanız takvime göz atın. Ayrıca 30'luk 30 adet geri katagoriye ve ESPN'nin yıllar boyunca ürettiği diğer çeşitli serilere de erişebileceksiniz.

Netflix her şov için size erişim sağlamaz, ancak her zaman izleyecek bir şey vardır. Bu böyle, ama spor için: seçim çerçevesini bulamazsınız, ancak bir şey bulacaksınız. Bu ayda beş dolar mı? İşte Chris Welch, The Verge için yazıyor:

Başlangıçta, ESPN + 'nın karşılaşacağı en büyük zorluk, ESPN'nin çekirdek, geleneksel kanallarına layık görmediği şeylerin sadece ücretli bir karması olmaması olduğunu ikna etmektir. ESPN, bunun doğru olmadığı ve bunların hiçbir zaman ideal bir platformun bulunmadığı olaylar olduğu konusunda ısrar ediyor. Bu, bunu söylemenin güzel bir yolu gibi geliyor, ama hey. 30 arşivi 30 eklemek kesinlikle canlı etkinliklerin çeşitli paketlerini desteklemenin bir yoludur ve aboneliğinizin bir parçası olarak tüm ESPN reklamlarını da ortadan kaldırır.

ESPN'in bunu yapıp yapamayacağını zaman gösterecek, ama şimdilik yedi günlük bir deneme, özellikle de bir MLS hayranıysanız bir göz atmaya değer olabilir.