Geek Android Yazıcısını Arıyor

quietbits/Shutterstock.com

İşletim sisteminin giriş ve çıkışlarını manevi düzeyde bilen, zor bir Android kullanıcısı mısınız? ADB seansında ana ekranınız olarak diz boyu evde misiniz? Bizim için yazmanı istiyoruz.

Ne Arıyoruz?

İpuçları, püf noktaları, nasıl yapılırlar ve daha fazlasını kapsayacak şekilde deneyimli bir Android yazarının peşindeyiz. Birkaç farklı Android cihazla zaman harcayan biri tercih edilecektir, ancak Pixel ve Galaxy deneyimi en önemlisidir. Belirli ayarların, seçeneklerin, ayarların ve diğer sistem bilgilerinin nerede bulunacağını bilmek çok önemlidir – ve Lollipop'tan (ve altından) Pie'ye (ve ötesinden) kadar her şeyi kapsarız.

Tabii ki, bu ayarların bilinmesi buradaki tek şart değil; aynı zamanda Android'i basit ve etkili bir şekilde açıklayabilmelisiniz. Teknolojiyi anlamayı kolaylaştırmak bizim işimiz ve ideal adayın Android konularında tam olarak bunu yapabilmesi gerekecek. Mükemmel iletişim ve karmaşık konuların anlaşılmasını kolaylaştırabilmek çok önemlidir.

Biz değiliz   Android haberlerini kapsayacak bir yazar arıyorum. Sonunda zamanında veya haberle ilgili bir şeyi gizlemeniz gerekebilir, ancak basit haberler bu konumla ilgili değil. Ciddi Android pirzolası olan birini arıyoruz.

Bu, hakkında yazmaya başlayacağınız serbest bir konumdur, ancak henüz sizin henüz girmediğimiz kendi başlıklarınızı atmanızı da öneririz.

İşte yeni yazarlarda her zaman aradığımız şey:

 • Her zaman teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinmek ve cihazlarınızın daha iyi çalışmasını sağlamak için her zaman bir inek olmalısınız.
 • Karmaşık konuları uzman olmayanlar için bile anlaşılır ve anlaşılır bir şekilde açıklayabilmelisiniz.
 • Yaratıcı olmalısınız ve makale fikirleri üretme, önerilerde bulunma ve konuları ilginç ve heyecan verici kılma yeteneğine sahip olmalısınız.
 • En az 18 yaşında olmanız ve kendi bilgisayarınıza sahip olmanız gerekir.
 • Çok iyi İngilizce yazma becerisine sahip olmalısınız. Bundan söz etmemiz bile utanç verici.
 • Bazı temel ekran görüntüsüne ve resim düzenleme parçalarına sahip olmalısınız. HTML becerileri bir artı.

Size beklentilerimiz hakkında bir fikir vermek için, işte aradığımıza birkaç örnek:

 • Nova Launcher'da Google Feed'i Alma: Bu, nasıl yapılır gönderisi için harika bir örnek. Adımlar, resimler ve tüm kurulum süreci ile açıkça ortaya konan kullanışlı bir konudur. Ayrıca, Android'deki uygulamaları nasıl sideload edeceğiniz gibi diğer faydalı rehberlere de bağlanır.
 • Android'i Nasıl Mümkün Kadar Güvenli Hale Getirmelisiniz: Bu basit bir nasıl yapılır rehberi değil, listedeki her şeyi nasıl yapacağınızla birlikte yararlı ipuçları ve tavsiyeler içerir.
 • Bir Android Telefon Gerçekten Ne Kadar RAM Gerekiyor? Bu, uzman analizi ile birlikte RAM'in Android'de nasıl çalıştığını da içermektedir.

Nasıl Başvurulur

Konuyu Android Yazar ile birlikte jobs@howtogeek.com adresine bir e-posta gönderin ve aşağıdakileri e-postanıza ekleyin:

 • Geek becerilerinizin neden her ay milyonlarca okurla konuşmaya değer olduğunu açıklayın.
 • İsminiz ve yeriniz.
 • Yazma ve / veya blog yazarken, özellikle Android ile ilgili önceki deneyimleriniz
 • Şu anda çalışıyor olsanız da olmasanız da, ne yapıyorsanız yapın
 • Tanıdığınız diğer konulara ve hangi işletim sistemlerine, bilgisayarlara ve cihazlara erişiminiz olduğuna kısa bir genel bakış.
 • En önemlisi: Bir yazı örneği istiyoruz. Vitrin için daha önce yazdığınız, özellikle de gurur duyduğunuz ilgili Android parçalarınız varsa, e-postanıza bir bağlantı ekleyin. Kişisel bir blogunuz, bir forum hesabınız veya herhangi bir yerden bir yorumcu hesabınız varsa, bunu da dahil etmekten çekinmeyin.

Normal çalışma saatlerimiz veya hatta bir ofisimiz yok, böylece herhangi bir yere yerleştirilebilirsiniz. Bu kesinlikle bir telekomünikasyon konseridir.

Sence gerekenlere sahip misin? Bize ulaşın!