Google Play, Şükran Günü'nde 0,99 Dolarlık Film Kiralama (ve Diğer İndirimler) Sunuyor

Şükran Günü'nde, çoğu hanenin içinden geçen bir soru var: Tüm insanları evinizde nasıl eğlendirirsiniz? Google, 0,99 ABD doları tutarındaki film kiralama ile işleri kolaylaştırıyor.

Google Play, tüm film kiralamalarını 0,99 ABD doları karşılığında sunar, bu da tüm aile için çok fazla harcama yapmadan film kiralayabileceğiniz anlamına gelir. Google Play'de bir film kiraladığınızda, izlemeye başlamak için 30 gününüz vardır, bu sayede tatil sezonunun çoğunda size ulaşabilmeniz için yalnızca kira biriktirebilirsiniz. İzlemeye başladığınızda filmi bitirmek için 48 saatiniz var.

Kiralamayı, iOS, Android, Android TV, Roku ve Samsung veya LG akıllı TV'lerini içeren Google Play Filmler uygulaması olan herhangi bir cihazda izleyebilirsiniz. Bu anlaşma yalnızca Şükran Günü'nde iyidir, bu yüzden çok fazla hindiden çıkmadan önce tüm kiralarınızı alın.

Diğer tatil ürünleri arasında indirimli kitaplar, 3 ayda bir Starz için 5 $, belirli oyunlarda% 80'e kadar, diğer uygulamaların% 50'sine ve 5 $ gibi düşük bir film alımına yer veriliyor. Bu anlaşmalar çoktan başladı ve önümüzdeki hafta da devam ediyor.

Kiralamalar ve diğer ucuz alımlar arasında, tüm tatilinizi ailenizi eğlendirmek konusunda hiçbir sıkıntınız olmamalı. İnşallah.

Verge aracılığıyla