Google Yeni Gmail’e Bu Götürü İster, İster İster İster İster İstemedin

Yeni Gmail bir ay önce kullanıma sunuldu, ancak isteğe bağlıydı. Düşmek isteyip istemediğinizi kullanarak bunu kullanacaksınız.

Yeni Gmail, GSuite Kullanıcıları için de kullanıma sunulacaktır. Ancak, yöneticiler zamanlama üzerinde biraz kontrol sahibi olacaktır. İşte Android Polis için yazan Richard Gao:

Temmuz ayında resmi kullanıma sunulduktan sonra sekiz hafta sonra, tüm kullanıcılar yeni bir Gmail’e otomatik olarak güncellenecek, ancak dört hafta boyunca bu süreyi devre dışı bırakabilecekler. Ancak, yeni kullanıcı arayüzü resmi olarak duyurulduktan 12 hafta sonra, tüm kullanıcılar bu seçeneği devre dışı bırakma seçeneğine sahip olmayacaktır. Yeni kullanıcı arayüzünün çok tartışmalı olmaması iyi bir şey.

Doğru: Burada şikayet edecek çok şey yok. Elbette, bazı insanlar yeni Gmail’in yüklenmesinin yavaş olduğunu ve birkaç kişinin Google Kişiler’i bulamadığını söylüyor. Ancak bu rahatsızlıklar, takviminiz ve görevleriniz için Akıllı Kompozisyon ve çevrimdışı destek gibi özelliklerin yanı sıra akıllı bir kenar çubuğuyla dengelenir. Herkesi bile yapabilirsin.

Şu anda yeni Gmail'i deneyebilirsiniz, henüz yapmadıysanız sağ üstteki dişli çarkı tıklayıp ardından “Yeni Gmail'i deneyin.