Google'ın Yeni Chrome Temasıyla Karanlık Modunuzu Onarın

Chrome'un temaları olduğunu biliyor muydunuz? Muhtemelen çoğu insan bunu bir anda anladı, fakat unuttuğundan beri. Google, Chrome'daki temaların, favori tarayıcınız için dahili olarak tasarlanmış yeni görünümlere sahip bir şey olduğunu hatırlatmak istiyor.

14 yeni tema varken, buradaki en dikkat çekici görünüm, Dark Mode'u Chrome'a etkili bir şekilde getiren Just Black teması. Elbette, çalışmalarda resmi bir karanlık modu hala (muhtemelen?), Bu en azından Chrome'da her zaman siyah bir görünüm için bu istekleri engellemeli.

Eğer siyah sizin işiniz değilse de, asla korkmayın: Aralarından seçim yapabileceğiniz 13 tane daha var! Mavi, deniz mavisi, mor, pembe, daha farklı pembe, sarı, kahverengi ve diğerleri hepsi burada – uygun şekilde “Siyah Beyaz” seçimiyle klas bir panda teması bile var. Oldukça sağlam bir görünüm.

Tüm bu temaların kullanımı ücretsizdir; yalnızca tema sayfasındaki "Chrome'a Ekle" düğmesine tıklayın. Hoşunuza gitmezse, kurulumdan hemen sonra Undo (Geri Al) düğmesi görünür, ancak Ayarlar> Temalar bölümündeki varsayılana geri dönebilir veya doğrudan chrome: // settings / view'e tıklayarak ve “Varsayılana sıfırla” düğmesini tıklatarak da dönebilirsiniz.

Tüm yeni temalara bakmak için buraya gidin. Keyfini çıkarın.

Android Polisi ile Techdows