Hangi Streaming TV Hizmeti Sizin İçin Doğru? (Sling, Hulu, YouTube TV, Vue veya DirecTV)

Streaming TV hizmetleri birçok kişi için geçerli kablo değiştirmeleri oluyor, ancak bu noktada çok fazla seçenek var. En büyük beşe baktık – şimdi onları karşılaştırma zamanı.

Net olmak gerekirse, burada neye baktığımız Netflix ve Amazon Instant Video gibi düzenli yayın hizmetleri değildir. Bunun yerine, canlı TV yayını yapmanıza ve kablolu abonelikle alacağınız kanalların çoğunu sunan hizmetlerden bahsediyoruz.

Yarışmacılar

Akan TV alanında gerçekten beş büyük rakip var:

 • Sapan
 • YouTube TV
 • Canlı TV ile Hulu
 • DirecTV Şimdi
 • PlayStation Vue

Dışarıda başka seçenekler de var, ancak bunların çoğu insan için en büyük, en popüler ve en iyi seçenek olduğu kanıtlandı. Ama birbirleriyle nasıl karşılaştırırlar? Hangisi sizin için uygun ? Bugün cevaplamaya çalıştığımız sorular bunlar.

Bazı akış seçenekleriyle ilgi çekici olanlardan birkaçı, bir plan ve yalnızca bir plan sunmasıdır. Bu, hem Hulu hem de YouTube TV'nin stratejisidir. Vue ve DirecTV Now gibi diğerleri, daha geleneksel plan paketleri sunuyor. Ve daha sonra, temel paketler ve çoklu eklentiler sunan Sling var, böylece akış planınızı parçalayabilirsiniz. Her şey oldukça zorlaşabilir.

Ardından, aynı zamanda kanalların seçimi de vardır – istediğiniz kanallar mevcut değilse paketler ve planlar hiç fark etmez. Bu da, aileniz için en uygun olanı bulmaya çalışmak için bir anahtar atar. Her hizmetin sunduğu her kanalı tam olarak listeleyemesek de, özellikle kanal seçimi çok objektif olduğundan, sayıları oynamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Sling: Ucuz Başlangıç ​​Paketi için En İyi Bahis

Gerçek bir alakart kablo abonesi yoktur, ancak Sling şu an için olduğu kadar yakındır — şimdilik, şimdilik. Sling, iki temel paketi (Mavi ve Turuncu) sunuyor ve daha sonra her türlü paketi pakete eklemenize izin veriyor. Cloud DVR'nin ayda 5 dolar daha fazla ücret alması dikkat çekicidir. Her birinin ne sunduğunun yanı sıra ne kadar maliyete sahip olduğuna dair genel bir bakış:

 • Sling Orange : 30+ kanal, bir seferde bir akış, ayda 20 dolar
 • Sling Blue : 40+ kanal, bir seferde birden fazla yayın, ayda 25 ABD doları
 • Sling Orange + Blue : Her iki paket de ayda 40 dolar

İLGİLİ: Sling TV Nedir ve Kablo Aboneliğinizi Değiştirebilir mi?

Kanal paketleri temel kabloya çok benziyor, ancak baz paketiniz olarak Sling Orange veya Blue'ya sahip olmanıza bağlı olarak bazı eklenti paketlerinin farklı olduğuna dikkat edin. Örneğin, Blue'nuz varsa, Disney kanalına erişemezsiniz, bu da Çocuk Ekstra paketinin Disney Junior veya XD olmayacağı anlamına gelir. Turuncu + Mavi'yi seçerseniz, elbette, hepsine erişebileceksiniz.

İşte bazı eklenti planları ve ne kadar olduklarını. Sling'in web sitesinde kanal seçeneklerini daha fazla keşfedebilirsiniz.

 • Bulut DVR: Ayda 5 dolar
 • Spor Ekstra : 5 $ / 10 $ bir ay (Turuncu / Mavi)
 • Çocuklar Ekstra : Ayda 5 dolar
 • Komedi Ekstra : Ayda 5 dolar
 • Ekstra Yaşam : Ayda 5 dolar
 • Hollywood Ekstra : Ayda 5 dolar
 • Ekstra Haberler : Ayda 5 dolar
 • Ekstra Yayın : Ayda 5 dolar
 • Heartland Extra : Ayda 5 dolar
 • Uluslararası : ayda 5 dolar
 • Espanol : Ayda 5 dolar
 • HBO / Showtime / Cinemax / Starz: Ayda 10-15 dolar

Sling, sadece belirli kanalları izlerseniz çok önemli bir şeydir – örneğin, sadece haberleri ve bazı sporları izlemek istiyorsanız, Sling Orange'ı 20 dolara, belki de Spor eklentisini 5 $ karşılığında alabilirsiniz. ayda 25 dolar için ihtiyacınız olan her şey. Bununla birlikte, tonlarca kanalınız varsa, gerçekten hızlı bir şekilde toplanmaya başlar ve çok pahalıya gelir. ben

Sling kullanıldığında, güzel. Sezgisel, tanıdık bir arayüze sahiptir. DVR beklediğiniz gibi çalışıyor ve sadece gerçekten güvenilir. Web, Android, iOS, Apple TV, Fire TV, Chromecast, Roku ve daha fazlasında hayal edebileceğiniz neredeyse tüm cihazlarda kullanılabilir. Eksik olan tek şey PlayStation.

Sling'e buradan kaydolabilirsin.

YouTube TV: Birden Çok Kullanıcı, Akım ve Sınırsız DVR Depolama Alanı

YouTube TV kuşkusuz biraz kayalık bir başlangıç ​​yaptı, ancak bu yana gerçekten hızlandırdı ve alabileceğiniz en iyi akış TV paketlerinden biri haline geldi. YouTube TV, planlara tamamen veya hiç bir yaklaşım getirmez. Bir plan var ve ayda 40 dolar. YouTube TV, diğerlerinin hiçbirinin eşleşemeyeceği bir katil özellik de sunuyor; depolama alanı olmadan bulut DVR. İşte oradaki Google’ın gücü.

İLGİLİ: YouTube TV Nedir ve Kablo Aboneliğinizi Değiştirebilir mi?

Premium film kanalları istiyorsanız, bunları da ekleyebilirsiniz: Showtimes (11 $), Fox Soccer Plus (15 $), Shudder ($ 5) ve Sundance Now (7 $). HBO ve Cinemax olmak üzere iki çok istenen seçeneğin ayrı bir eksikliği var. Google, son birkaç ay boyunca YouTube TV'ye yeni kanallar ekleyerek iyi bir iş çıkardı. Bu sayede, sonuçta daha fazla sayıda premium kanal ekleyebilir. İyi haber şu ki, HBO'yu artık tek başına bir hizmet olarak satın alabilmeniz için Game of Thrones'in bir bölümünü kaçırmak zorunda değilsiniz.

YouTube TV ile devam etmenin bir diğer avantajı, her aile üyesine ayrı bir giriş yapmasıdır. Her bir plan için en fazla altı kullanıcı kendi girişlerini alır, bu da kendi favorileri ve DVR kayıtları anlamına gelir. Ne kadar serin?

YouTube TV, Android TV, Android, iOS, Apple TV, Samsung TV, LG TV, Chromecast, Roku ve Xbox One'da üç farklı eşzamanlı akış sunar.

YouTube TV’ye buradan kaydolabilirsiniz.

Canlı TV ile Hulu: Hulu Kullanıyorsanız İyi (ve Korkunç Bir Arayüzle Yaşayabilir)

Hulu, bu bölümden alacağı kadar basit şeyler tutuyor: bir adet TV akışı sunuyor, ve istediğiniz bir kanal müsait değil, zorlu şanslar.

Ayda 39.99 USD karşılığında 60 kanal, bir bulut DVR servisi ve Hulu'nun tüm talep kataloğuna (“sınırlı” reklamlarla) erişim elde edersiniz. Sınırlı Streaming Paketi'nin 7,99 $ olduğu göz önünde bulundurulduğunda, bu oldukça katı bir anlaşmadır – eğer mutlak zavallı arayüzü kullanabiliyorsanız. Alternatif olarak, akışlı kataloğa erişim olmadan Canlı TV'yi seçmeyi tercih edebilirsiniz, ancak bu yalnızca size bir dolar kazandıracaktır. Değmez. Ve merak ediyorsanız, evet, TV paketinizle ticari ücretsiz akış paketini ayda birkaç ekstra dolar kazanabilirsiniz.

İLGİLİ: Canlı TV ile Hulu nedir ve Kablo Aboneliğinizi Değiştirebilir mi?

Ayrıca, HBO (ilk 6 ay için 4,99 $, sonraki ay), Cinemax (9,99 $ / ay) ve Showtime (8,99 ABD doları / ay) gibi film kanalları ekleyebilirsiniz.

Düzenli Hulu, güneşin hemen altındaki her platformda mevcut olsa da, Canlı TV hizmeti geniş ölçüde ulaşılamıyor. Şu anda Android TV'de bulunmuyor ve Roku'nun kullanılabilirliği "cihaz seçme" ile sınırlıdır. Hulu'nun doğrulamak için tüm cihaz listesini incelemelisiniz.

Hulu'yu Canlı TV'yle düşünmenin tek yolu, bir Hulu abonesiyseniz ve yalnızca bir hizmeti kullanmak istiyorsanız , düşünmek için bile bir şey. Aksi takdirde, bundan uzak durun – en azından bir arayüzün neredeyse kullanılamaz felaketini güncellemek için bir şeyler yapana kadar.

Hulu için burada şarkı söylersin.

DirecTV Now: Geleneksel Kablo Tarzı Kanal Paketleme

DirecTV uzun, uzun bir süredir televizyon işinde. Sonuç olarak, şirketin akaryakıt pazarına girmesinin, rekabetçi olmaya devam edebilmek için eski ve dokunulmaz bir yaklaşım gibi hissetmesi şaşırtıcı olmayacaktır. DirecTV Şimdi TV'nizi yayınlamaya başlamak istiyorsanız ve tanıdık bir arayüzle uğraşmak istiyorsanız, mükemmel bir seçimdir.

İLGİLİ: Şimdi DirecTV Nedir ve Kablo Aboneliğinizi Değiştirebilir mi?

Şirket, akış planlarına daha geleneksel bir paket temelli yaklaşım benimsiyor, ancak, sizin için doğru olanı bulmak, geleneksel kabloyu satın almak gibi bir şey gibi hissedebilir. Yine de, bu kötü bir şey yapmaz. İşte size sunduklarına dair hızlı bir genel bakış:

 • Biraz yaşa : 60+ kanal, ayda 35 dolar
 • Just Right: 80+ kanal, ayda 50 dolar
 • Git Büyük: 100+ kanal, ayda 60 dolar
 • Anlamanız gereken: 120+ kanal, ayda 70 dolar

Bu paketlerin tümü, bölgesel olarak dahil olmakla birlikte, yerel kanallara da erişim sağlar – yerel halkınız olabilir veya olmayabilir. Ayrıca, bazı gerçekten makul fiyatlar için film kanalları ekleyebilirsiniz: HBO (5 $ / ay), Cinemax (5 $ / ay), Showtime (8 aylık / ay) ve Starz (8 $ / ay). Görünüşe göre DirecTV diğer erkeklerden daha fazla primlerle pazarlık yapmak için o büyük çocuk kasından bazılarını kullanıyor olabilir – sadece diğerlerinden sadece HBO alabildiğinizden daha azıyla, HBO ve Cinemax'i DirecTV Now ile alabilirsiniz. Bu sağlam.

Not: Yazma sırasında, ayın sadece 10 $ için üç aylık DirecTV Now hizmetine üye olabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Şimdi DirecTV'yi ziyaret edin.

DirecTV Now, DVR oyununa geç kalmışken – bu özelliğin eksikliği, hizmet başlatıldığında en büyük dezavantajdı – kısa süre önce, kullanıcıların 20 saate kadar video kaydetmesine izin veren ücretsiz bir plan ekledi. Ayrıca, 20 saat sizin için yeterli değilse, ayda 10 dolara kadar 100 saatlik kaydedilmiş TV ekleyebilirsiniz. Bu iki şekilde iyi bir anlaşma.

Cihaz desteği söz konusu olduğunda, Fire TV, Chromecast, Roku, iOS, Apple TV ve Android gibi birçok platformda DirecTV Now'ı bulacaksınız. Şu anda Samsung Tizen Akıllı TV'ler, Xbox (ya da diğer oyun konsolları) veya Android TV'de mevcut değil.

Şimdi DirecTV için kayıt olabilirsiniz.

PlayStation Vue: İyi Fiyatlandırma ve Sadece PlayStation'dan Çok Daha Fazlası

“Sony” ve “PlayStation”, akan TV'yi düşündüğünüzde akla gelen ilk isimler olmayabilir, ancak Vue'yi bir hizmet olarak indirimli olarak kullanmayın — bir taş gibi sağlamdır ve çoğu platform için kullanılabilir.

İLGİLİ: PlayStation Vue Nedir ve Kablo Aboneliğinizi Değiştirebilir mi?

DirecTV'ye çok benzeyen Vue, paket bazlı bir yaklaşım benimsiyor. İşte hızlı bir bakış:

 • Erişim: 45+ kanal, aylık 39,99 ABD doları
 • Çekirdek: 60+ kanal, ayda 44,99 ABD doları
 • Elite: 90+ kanal, ayda 54.99 dolar
 • Ultra: Tüm kanallar artı HBO ve Showtime, aylık 74,99 ABD doları

İsterseniz temel planınıza takabileceğiniz birkaç paket daha vardır: Spor Paketi (10 $), Epix (Ultra dahil 3.99 $) ve Espanol (4.99 $). Ek olarak, premium film hizmetleri ekleyebilirsiniz: HBO (15 $), Showtime (10.99 $), Cinemax (15 $), HBO / Cinemax ($ 21.99), Epix / Showtime (13.99 $) ve Fox Soccer Plus ($ 14.99).

Mevcut PlayStation Plus aboneleri de bu eklentilerdeki bazı indirimlerden yararlanabilir. Örneğin, Showtime ayda 8,99 dolara düşer ve HBO / Cinemax paketi 19.99 $ 'dır. Zaten birkaç başka indirim var – zaten diğer bazı PlayStation şeyler için Sony ödeme yapıyorsanız güzel bir dikmek.

Gerçekten, paranız için çok fazla para biriktirmeye geldiğinde, PlayStation Vue çok fazla değer sunuyor. İstediğiniz neredeyse tüm kanallara erişebilir, DVR ve isteğe bağlı video içerir ve son derece uygun fiyatlandırma sunar.

Ancak bir uyarı daha var: Sony, Sinclair'in sahip olduğu yerel kanallara tüm erişimi tamamen kaybetti, bu yüzden bir Sinclair ağ kapsama alanındaysanız, yerel istasyonlar alamayacaksınız. Eğer siz değilseniz, bundan etkilenmemelisiniz.

Cihaz desteğine gelince, Sony mükemmel bir iş çıkardı – temelde herhangi bir platformda Vue'yi bulacaksınız. Buna Roku, Fire TV, Apple TV, Android TV, iOS, Android, Fire Tablet, Chromecast, PlayStation 3 ve PlayStation 4 dahildir. Burada eksik olan tek seçenek Xbox'tır, ancak bir şey sürpriz olarak gelmemelidir.

PlayStation Vue'a buradan kaydolabilirsiniz.

 

Mevcut kablo aboneliğinizi değiştirmek için iyi bir akış platformu bulmak zor olabilir – ve çok fazla araştırma gerektirir. Umarım bu parça, bazılarını daraltmanıza yardımcı olabilir (hatta sizin için hangisinin en iyisi olduğu konusunda kesin bir seçim yapabilirsiniz).

Bizim için, bu şekilde titriyor. Tek yapmanız gereken kabloyla alacağınız standart kanallar (ve belki birkaç ekstra) ise, Sling muhtemelen ucuz ve güvenilir bir servis için en iyi bahistir. DirectTV, daha fazla kanal istiyorsanız ve özellikle birkaç premium kanal istiyorsanız (DirecTV'de diğerlerinden daha ucuzdurlarsa) iyi bir seçimdir. Birçok aile üyeniz varsa YouTube TV harikadır, çünkü her biri kendi favorileri ve DVR depolama alanı olan altı ayrı oturum açma sunar. YouTubeTV ayrıca çok sayıda şov kaydettiğinizde sınırsız bulut DVR depolama alanı sunar.

Ancak bu paketten herhangi biri sizin durumunuza bağlı olarak sizin için doğru olabilir. Değeri için, bu yazar birkaç ay PlayStation Vue kullanıyor ve servis ile daha mutlu olamazdı.

Resim Kredisi: madeaw_ec / Shutterstock.com