Hulu Çevrimdışı Görüntüleme Sunacak (Sonunda)

Resmi: Bir gün Hulu videolarını bir uçakta veya başka hiçbir yerde internet erişiminiz olmadı.

Netflix çevrimiçi görüntüleme sunuyor ve aynı zamanda Amazon Prime Video, bu duyuruya kadar Hulu'nun garip bir adam olduğu anlamına geliyor. Bu değişecek ve bunun çalışması için Hulu'nun ticari ücretsiz versiyonuna ihtiyacınız olmayacak.

İşte Tech Crunch için yazdığı Sarah Perez:

Hem reklam destekli hem de reklamsız plandaki aboneler, çevrimdışı görüntüleme için içerik indirme olanağına sahip olacaklardır – örneğin, hava yolculuğu için hazırlanırken yapılması gerekenler veya toplu taşımada günlük sinyaller almak, örneğin bir sinyal almak zordur. Ancak, reklam destekli plan aboneleri, reklamlarını şovlarıyla birlikte indirecek.

Bu, depolama alanınızın reklamları saklamak için kullanılacağı anlamına gelir, bu da rahatsız edici bir durumdur, ancak artı tarafta Hulu'nun daha ucuz reklam destekli sürümünü kullanıyor olsanız bile çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz. Kötü bir anlaşma değil.

Bu özelliğin ne zaman başlayacağı veya Hulu'nun kataloğunun çevrimdışı görüntüleme için ne zaman kullanılacağı açık değildir. Bu değişiklikler olduğunda size haber vereceğiz.