İPhone ve iPad için Home Uygulamasında Işıkların Rengi Nasıl Değiştirilir

Evinizin görünümünü, sesini duymak ve Ev uygulamasıyla nasıl bir şey olduğunu hissetmek için her türlü harika şeyi yapabilirsiniz. Evinizde renk değiştiren ampuller varsa, işte ruh haliniz için doğru rengi seçin.

Biraz yavaş bir başlangıçtan sonra, HomeKit her zaman bildiğimiz bazı sözleri göstermeye başladı. Logosu şimdi, irili ufaklı birçok üreticiden akıllı ev ürünleri için kutuları açmaya başladı. Tüketiciler için harika, ama akıllı evler pahalı olabilir. Akıllı ampuller, bankayı kırmadan başlamak için harika bir yoldur.

HomeKit, ampullerinizi derin bir seviyede bağladığından, yalnızca ışığın açık mı kapalı mı olduğunu değil, aynı zamanda ne renk olduğunu da kontrol etmek için iPhone veya iPad'inizdeki Ana uygulamayı kullanabilirsiniz.

Işıklarınızın Rengini Değiştirmek için Giriş uygulamasını kullanma

Başlamak için, Giriş uygulamasını açın ve etkileşimde bulunmak istediğiniz ışığı bulun. Sadece ışığı açmak veya kapatmak istiyorsanız, ona dokunun. Rengi değiştirmek istiyorsanız, basılı tutun ve ardından alttaki “Renk” seçeneğini seçin.

 

Bir sonraki ekranda bir renk seçenekleri koleksiyonu gösteriliyor, ancak renk üzerinde daha iyi kontrol sahibi olmayı tercih ediyorsanız, “Düzenle” düğmesine dokunun.

Şimdi ekranın alt kısmında seçim yapabileceğiniz iki seçenek var. Bir renk sıcaklığı seçmek istiyorsanız, “Sıcaklık” a dokunun. Bir renk seçmek istiyorsanız, “Renk” e dokunun. Her iki seçenek de yeni bir renk seçmek için seçilebilecek bir renk tekerleği gösterecektir.

 

İstediğiniz renge sahip olduğunuzda, uygulamak için “Bitti” düğmesine dokunun.