İPhone veya iPad'de Kindle veya Audible Books nasıl alınır

İPhone veya iPad'inizde Kindle veya Audible uygulamasından bir kitap satın almayı denediyseniz, uygulamada hiç mağaza olmadığını şaşırmış olabilirsiniz. Bunun yerine, Amazon'un web sitesine gitmek, kitabı satın almak ve uygulamanıza göndermek zorundasınız.

Kindle uygulamasının neden kitap satın almak için yerleşik bir yolu yok? Bir kelimede: para. Apple, iOS üzerinden satılan tüm dijital ürünlerin% 30'unu indiriyor. Bu, uygulamalar ve şarkılar gibi içerikleri kapsar, ancak üçüncü taraf uygulamalarıyla satılan e-Kitaplar gibi şeyleri de içerir. Amazon Kindle uygulamasında Kindle mağazasında veya hatta Amazon alışveriş uygulamasında yer alsaydı, Apple'ın her satın alım fiyatının% 30'unu ödemek zorunda kalacaklardı. Google gibi bazı şirketler, bir iOS uygulamasından% 30 daha fazla ürün satın alan kullanıcıların ücretlendirilmesiyle bu konuyu ele geçiriyorlar, ancak Amazon'un yolu bu değil.

İPhone veya iPad'inizde Kindle Book Nasıl Alınır?

İPhone veya iPad'inizde bir Kindle kitabı satın almak için, uygulamadan çıkmanız ve Amazon tarayıcısının web sitesine yönlendirmeniz gerekir. Oturum açtıktan sonra, "Bölümler" bağlantısını tıklayın ve Kindle Store'a gidin. Ayrıca doğrudan Amazon.com/Kindle-eBooks/ adresine de gidebilirsiniz.

Artık en çok satan Kindle kitaplarına göz atabilir veya aradığınız özel kitabı bulmak için ekranın üst kısmındaki arama çubuğunu kullanabilirsiniz.

İstediğiniz e-Kitabı bulun. Geek'in kendi Michael Crider'sinin bir romanı olan Good Intentions: Supervillain Story ile gittim.

Birden fazla Kindle cihazı veya uygulamanız varsa, “Gönderme” seçeneğine dokunun ve ardından kitabın gönderilmesini istediğiniz iPhone veya iPad'i seçin. Endişelenmeyin – bu seçim, kitabın otomatik olarak gönderildiği yerdir. Aynı hesaba bağlı herhangi bir Kindle cihazını veya uygulamayı da imzalayabilir ve kitabı oradan indirebilirsiniz.

Ardından, “Tek Bir Tıklamayla Şimdi Satın Al” düğmesine dokunun. Henüz giriş yapmadıysanız, şimdi oturum açmanız istenir.

Ve bunun gibi, iPhone veya iPad'inizde bir Kindle kitabı satın aldınız. Kindle uygulamasına gidin ve kitaplığınızda otomatik olarak görünmelidir.

İPhone veya iPad'inizde Duyulabilir Bir Kitap Nasıl Satın Alınır?

Sesli uygulama ile, şeyler marjinal daha iyidir. Sesli kitapları taramak için Keşfet sekmesini kullanabilir ve ardından Sesli istek listenize ekleyebilirsiniz. Yine de bunları uygulamada satın alamıyorsunuz.

İPhone veya iPad'inizde sesli bir sesli kitap satın almak için mobil tarayıcınızı bir kez daha kullanmanız gerekir. Audible.com'a gidin ve aradığınız kitabı bulun. Terry Pratchett'ın mutlak klasiği Thud ile gittim .

Aşağı kaydırın ve sonra sesli kitap maliyetini ne olursa olsun ödemek için “1 Kredi ile Hemen Satın Al” seçeneğini (krediniz varsa) veya “Hemen Al” seçeneğini seçin. Satın Almayı Onayla'ya dokunun ve kitap Sesli kitaplığınıza eklenir.

Apple, Amazon'u uygulamalarıyla e-kitaplar satmayı engelliyor; en azından Apple'ın% 30'unu almadan – Kindle hayranları için bir acı, ama en azından etrafındaki çalışma basit: sadece tarayıcınızı kullanın.