İPhone Zil Sesi Nasıl Değiştirilir

Bir iPhone gibi popüler bir telefona sahip olmanın problemi, varsayılan olarak herkesin aynı zil sesine sahip olmasıdır. İPhone'unuza daha kişisel bir ses vermek istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınızı burada bulabilirsiniz.

İPhone'unuzdaki Ayarlar> Sesler ve Hapisiklere gidin.

Sesler & Haptics sayfasında, “Zil sesi” seçeneğini seçin (metin mesajları, yeni e-postalar vb. Gibi diğer tonları değiştirmek için seçenekler de vardır). Zil sesi sayfasında, oynatıldığını duymak için farklı zil seslerine dokunun.

Beğendiğiniz birini bulduğunuzda kaydetmek için geri düğmesine dokunun.

Daha da özel bir şey istiyorsanız, iTunes Store'da ek tonlar satın alabilir veya kendi işinizi kendiniz oluşturabilirsiniz — meslektaşım Chris, bunun nasıl yapılacağına dair harika bir kılavuz yazmıştır. . Şahsen, ben LMFAO'nun Seksi ve Ben Bilmiyorum .

Ayrı kişileri kendi zil seslerine de atayabilirsiniz. Birisinin çağrılarını taramak ya da bir aile üyesi aradığında en kısa sürede uyarılmak istiyorsanız bu harika bir şeydir. Aramaları susturmak, ancak metin mesajları veya bildirimler yapmak istemiyorsanız bile sessiz bir zil sesi kullanabilirsiniz.

İLGİLİ: iPhone Kişilerinize Özel Zil Sesleri ve Titreşim Uyarıları Nasıl Verilir?