İşte Taht Final Sezonu Online Oyununu İzlemeniz Gerekenler

HBO

HBO'nun Thrones Game'i, 14 Nisan Pazar günü sekizinci sezon için geri dönüyor. Dizi, korsan rekorları kırdı, çünkü HBO bir zamanlar kablolu televizyon aboneliği gerektiren çevrimiçi izlemeyi çok zorlaştırdı. Neyse ki, artık durum böyle değil.

Thrones Game'in son sezonunu izlemek için hiç olmadığı kadar çok yol var – ve eğer henüz yakalanmadıysanız diğer her sezon.

Bu makale ABD'deki insanlar için çözümlere odaklanmaktadır. Ne yazık ki HBO, HBO Now ve HBO Go’yu ABD’ye sınırlandırıyor. VPN'ler ve hediye kartları ile yaratıcı olmak istemediğiniz sürece, ülkenizdeki HBO'ya nasıl erişeceğinizi aramanız gerekecektir.

Şimdi HBO – ayda 14,99 ABD doları

HBO

Kablolu TV sağlayıcınızdan HBO aboneliği almaya devam edebilirsiniz, ancak artık tek seçenek bu değil. Şimdi, HBO'nun web sitesine gidebilir ve ücretsiz yedi günlük deneme süresiyle ayda 14.99 ABD Doları karşılığında HBO Now'a abone olabilirsiniz.

Bu abonelik, çok çeşitli platformlarda HBO Now uygulamalarına erişmenizi sağlar. HBO'yu izlemek istediğiniz TV, oyun konsolu, telefon, tablet veya bilgisayar ne olursa olsun, HBO muhtemelen bir uygulamaya sahiptir. Windows PC ve Mac'lerde Roku, Apple TV, Google Chromecast, Android TV, Amazon Fire TV, PlayStation 4, Xbox One, Android, iPhone, iPad ve HBO Now web sitesini içerir.

Bu uygulama sayesinde, Thrones Game'in canlı yayınlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. ABD'de, pazar 9: 00'da. Ayrıca, o gece ya da ertesi gün, ister o zamanki şımarıktan kaçınacağınız isterse, havaya çıktıktan sonra talep üzerine tüm Game of Throne serilerini (ve HBO tarafından sunulan herhangi bir şeyi) yayınlayabilirsiniz.

Game of Thrones'un 8. Sezonunda altı bölüm var, bu yüzden izlemek için sadece iki ay HBO'ya ihtiyacınız olacak. Heck, ilk bölümü izlemeden önce bir hafta beklerseniz ve bir ay ödemeden önce yedi günlük denemeyi engellerseniz, tüm mevsimi yalnızca bir ay boyunca izleyebilirsiniz. Bu kötü bir anlaşma değil.

Kendinizi daha rahat hissederseniz, HBO'ya Amazon Prime, Hulu veya Roku Kanalı yoluyla da ödeme yapabilirsiniz; ancak bu seçeneklerin tümü size aylık olarak aynı 14,99 dolara mal olacak.

HBO Go – Zaten bir TV Aboneliğiniz Varsa

ABD’de bir kablonun veya bir başka TV aboneliğinin bir parçası olarak HBO için ödeme yapıyorsanız, Game of Thrones ve diğer HBO gösterilerini çevrimiçi izlemek için HBO Go uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

HBO Şimdi ve HBO Go temelde aynı uygulama, ancak HBO Go, geleneksel şekilde bir kablo sağlayıcı aracılığıyla HBO için ödeme yaparsanız kullandığınız uygulama.

Bölüm Satın Alın – Aboneliklerden Nefret Ederseniz

Thrones of Game bölümlerini diğer programlardaki gibi satın alabilirsiniz, ancak sezonun 8'inin yayının bitinceye kadar çeşitli çevrimiçi mağazalarda görünmemesini bekliyoruz. Bu, herkesle birlikte izlemek istiyorsanız, bunu kötü bir seçim haline getirir.

Tüm Thrones Oyun sezonları, Apple iTunes, Amazon.com, YouTube ve Google Play gibi mağazalarda ve Microsoft Mağazası ve Walmart's Vudu gibi diğer mağazalarda satılmaktadır. HBO Now'a abone olamayacağınız ABD dışındaki ülkelerde de satışta olabilirler.

Dolu   Thrones serisinin oyunu (sezon 8 olmadan) iTunes, YouTube veya Google Play’de size 159,99 $ geri verirken, her mevsim size 20 – 25 dolar Bunlar ABD mağazalarındaki fiyatlar ve diğer ülkelerde değişiklik gösterecek. 8. sezonun aynı maliyete mal olduğunu varsayarsak, Game of Thrones bölümlerini satın almak size HBO Now'un bir yılı boyunca ödeme yapmak kadar maliyetli olacak. Bir yandan, bu bölümleri yıllarca bir abonelik ödemeden gelmek üzere izleyebilirsiniz. Öte yandan, aboneliğiniz HBO'da çok çeşitli diğer gösterilere ve filmlere erişmenizi sağlar.

Zaten yakalanmış olsanız ve 7. sezonu izlemiş olsanız bile, bir aylık HBO için ödeme yapmak daha ucuz olacak. Şimdi, bölümlerin satın alınabileceği 8.