Kordonu Kestiyseniz Futbolda Bu Şükran Günü Nasıl İzlenir

Kablo kutunuzdan Internet üzerinden her şeyin akışını almaktan kurtulmak, para biriktirmek için harika bir yoldur, ancak mevsimsel içeriği izlemeye çalıştığınızda biraz acı verebilir. Futbol birçok hanede Şükran geleneğidir ve kordonu kesseniz bile neyse ki izlemesi kolaydır.

Akış Hizmetini İzleyin

Kablo değiştirme hizmetleri genellikle Şükran Günü'nde futbol yayın yapan üç kanal olan NBC, CBS ve FOX gibi yerel kanallara erişim sağlar. Farklı servislerin her biri ücretsiz bir deneme sunar, ancak deneme süresi değişir. Ayrıca, evinizde hangi donanıma sahip olduğunuza bağlı olarak bir servis sizin için daha iyi olabilir.

  • YouTube TV'si aylık 40 ABD Doları karşılığında kullanılabilir ve bir aylık ücretsiz deneme sürümü sunar. Web'de, iOS, Android, Chromecast ekranlarında (Google’ın Akıllı Ekranları dahil), Android TV’de, Apple TV’de, Roku’da, Xbox One’da ve 2016’dan sonra Samsung ve LG akıllı TV’lerinde kullanılabilir. YouTube TV’ye buradan kaydolabilirsiniz. .
  • Live TV'li Hulu, 40 ABD doları karşılığında da kullanılabilir, ancak ücretsiz deneme yalnızca bir hafta içindir. Web, iOS, Android, Chromecast ekranları, Apple TV, Android TV, Fire TV, Roku, Windows 10, Xbox One, Xbox 360, Samsung ve LG Akıllı TV ve Nintendo Switch üzerinden izleyebilirsiniz. Hulu'ya Live TV ile kaydolabilirsiniz.
  • En ucuz plan için PlayStation Vue aylık 45 $ 'dan başlıyor, ancak bu hala yerel kanalları izlemenize izin veriyor. PlayStation Vue, beş günlük ücretsiz deneme sürümü sunar ve PlayStation 4, iOS, Android, Chromecast ekranları, Android TV, Apple TV, Fire TV ve Roku'da izlenebilir. Burada PlayStation Vue'ya kaydolabilirsiniz.
  • DirecTV Şimdi aylık 40 ABD Doları'ndan başlar ve bir haftalık ücretsiz deneme sürümü sunar. Web'den, iOS'den, Android'den, Chromecast ekranlarından, Apple TV'den, Fire TV'den, Roku'dan ve 2017'den sonra Samsung akıllı TV'lerinden izleyebilirsiniz. DirecTV'ye buradan kaydolabilirsiniz.
  • Sling TV aylık 25 $ 'dan başlıyor ve bir haftalık ücretsiz deneme sunuyor. Sling TV'yi web üzerinden, iOS, Android, Chromecast ekranlar, Android TV, Apple TV, Fire TV, Roku, Samsung ve 2016'dan sonra yapılan akıllı TV'lerde ve belirli Xfinity kablo kutularında izleyebilirsiniz. Sling ile dikkat çeken noktalardan biri, yerel kanalları izlemek için Over-the-Air antenine ihtiyaç duymanızdır, bu da muhtemelen futbol maçını izleyeceğiniz şeydir. Sling TV'ye buradan kaydolabilirsiniz.

NFL Uygulamasında İzleyin

NFL Game Pass, yılda 99 $ karşılığında istediğiniz zaman oyun izlemenizi sağlar. Bir haftalık ücretsiz deneme süresine sahip olabilirsiniz ve uygulama iOS, Android, Android TV, Roku, Apple TV, Xbox One ve PlayStation 4'te mevcut. Akıllı telefonunuzda Ayrıca Chromecast veya AirPlay ile bu oyunları büyük ekranda izleyemezsiniz. İzleyen tek kişi sizseniz, bu büyük bir anlaşma olmasa da, tüm ailenizin altı inçlik bir ekranda izlemesini sağlamak olmaz.

Havadan Anten Satın Alın

İnternet üzerinden çoğu içeriği edinebilirsiniz, ancak iyi bir Havadan (OTA) anteni olması, yerel kanallarda yayınlanan şovlar ve spor etkinlikleri için mükemmeldir. En yeni akıllı TV'lerde bile bir anten bağlamak için koaksiyel bir giriş olacaktır ve bir anten kullanmak, oyunu Internet üzerinden yayınlamaya çalışmaktan bile daha iyi olabilir: oyununuzu Internet bant genişliği için çocuklarınızın tabletiyle rekabet etmeden yayınlayabilirsiniz, ve birisinin şebekesi düştüğü için akışın sona ermesi konusunda endişelenmenize gerek yok.

OTA antenleri işe yarıyor, bu yüzden onu üç yıl boyunca değiştirmenize gerek kalmayacak. En sevdiğiniz istasyonlara yeterince yakın olduğunuz sürece, en az 15 $ gibi bir anten alabilirsiniz. Bazı OTA antenleri, Sling TV için ücretsiz deneme sürümü içerecek, böylece kabloyu kesmenin geri kalanını atlamak için kullanabilirsiniz.

Hangi seçeneğin istediğiniz oyunları izlemenizi sağladığını düşünmek biraz çaba sarf etse de, bu Şükran Günü'nde futbolu izleyebilecek ve kordonu kesmekten hala para kazanabileceksiniz!