LifeSavvy'i Duyurmak: Her Şey Nasıl Yapılır

Bugün, bir süredir üzerinde çalıştığımız bir şeyi nihayet duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz: Kapsamımızı basitçe teknoloji ve araçların ötesinde, günlük yaşam için önemli olan konulara genişletmemize yardımcı olacak yeni bir site.

On yıldan uzun bir süredir, uzmanların teknolojiyi herkesin anlayabileceği şekilde açıklamasını istediğinizde, Nasıl Yapılır? Makalelerimiz 1 milyardan fazla kez okundu. Ordan nereye gidiyorsun?

İlk olarak 2017 yılında dallandık, çünkü insanların bize hangi ürünleri almaları gerektiğini sürekli sorduklarını fark ettik. Bu yüzden, binlerce saatlik araştırma ve test yaptığımız Review Geek'i başlattık. Piyasaya sunulduğundan beri, milyonlarca insan satın alma kararlarını almak için ürün önerilerimizi kullandı.

Ama orada durmak istemedik. Nasıl Yapılır Geek'i başarılı ve yararlı kılan şeyleri neden alamıyoruz ve bunu yapalım – ama teknolojiden başka alanlar için?

LifeSavvy: Daha İyi Bir Yaşam Becerileri

LifeSavvy, teknoloji dünyası dışındaki insanlara nasıl yardım edebileceğimize verdiğimiz cevabımız. Endişelenmeyin, en sevdiğiniz teknoloji yazarlarınızı How-To Geek'ten toplamadık ve moda ve bebek ürünleri hakkında yazmalarını söylemedik – dışarı çıktık ve gerçek anlamda dünya deneyimleri olan uzman yazarları işe aldık hakkında yazı yazıyorlar ve onlara okuyucuyu ilk önce nasıl verdiğimizi gösterdiler.

Organizasyon, seyahat, ebeveynlik, spor, fotoğrafçılık, ilişkiler, okul, yemek pişirme, kariyer veya başka herhangi bir konuda ipucu arıyorsanız, uzman yazarlar ekibimiz işlerin nasıl yapıldığını açıklamaya yardımcı olmak için burada teknolojiyi yıllardır açıklamak.

Kaçırmayın: LifeSavvy'ye Abone Olmanızı Sağlayın

Orada yaptığımız her şeyi takip etmek istiyorsanız, aşağıdaki düğmelerden birine tıklayarak yapabileceğiniz abone olmanız gerekir. Bu site 5 dakika kadar önce yayınlandı, bu yüzden sayfaların hiçbiri henüz aboneye sahip olmayacak, bu da bizi başlattığımızdan beri takip eden seçkin insan kulübünün bir parçası olacaksınız.

İsterseniz, RSS beslemesine de abone olabilirsiniz:

Ya da sadece lifesavvy.com'a gidip hemen okumaya başlayabilirsiniz.