Mac için Outlook'un Resimleri Varsayılan Olarak Gösterme

Tam olarak anlayamadığım nedenlerle, Mac'imde Outlook'u kullanmaya karar verdim. Bu, Outlook'un her e-postada "Resimleri İndir" seçeneğini tıklattığını keşfettiğimde, bu gerçekten rahatsız edici. Outlook'un aptal resimleri otomatik olarak nasıl indireceğini burada bulabilirsiniz.

Outlook varsayılan olarak resim indirmez bütün nedeni teorik olarak açmak bir e-postadaki köprü resim dahil ederek IP adresini bulabilirsiniz gizlilik nedenleri-biri içindir. En azından Outlook'un kişi listenizdeki kişilerden varsayılan olarak resimler göstereceğini düşünebilirsiniz, ancak bunu bile yapmıyor. Sadece kapalı, tahta boyunca.

Mac için Outlook'u E-postalarda Resimleri Otomatik Olarak İndirme

Ayarı değiştirmek için menü çubuğundan Tercihler'i açın ve ardından Okuma girişini bulun. Okuma sayfasında, “İnternet'ten otomatik olarak indir” seçeneği için Güvenlik ayarını “kişilerden gelen iletilerdeki” (muhtemelen makul bir ayardır) veya “tüm iletilerde” seçeneğine çevirmek istemezsiniz. Resimleri İndir düğmesine tekrar tıklayın.

Ayarı değiştirdiğinizde, CenterCutCook'taki arkadaşlarımızdan bu lezzetli patates tarifleri gibi resimleri otomatik olarak görebilirsiniz. Yiyecekleri seviyorsanız, bültenleri kayıt olmaya değer.

Şimdi iCloud takvimimi Outlook'ta nasıl göstereceğimi anlayabilirsem.