Macy'nin Şükran Günü Geçit Töreni 2018

Şükran Günü tatiline daha da yaklaştığımızda, aklımıza gelen pek çok şey var: hindi, Kara Cuma ve Macy'nin Şükran Günü Geçit Töreni.

Yıllık geçit töreni ABD'deki tatil sezonunu büyük ölçüde başlatıyor ve Manhattan'a her yıl daha büyük ve daha iyi düşüşler yaşanıyor. Geçit töreninin tanıdık pop kültür karakterleri, şarkıcılar, müzik grubu üyeleri ve diğer renkli kişilikleriyle New York sokaklarında yürüdüğü 92. yıl. Bu yıl, 16 dev karakter balonunun, 26 şamandıranın ve 43 yenilik balonunun ve daha fazlasının çekilişinde 8 binden fazla sanatçının Parade'ye katılması bekleniyor. Hatta 12 farklı marş grubu ve 1000'in üzerinde palyaço var – kesinlikle bir gösteri olacak.

Orada şahsen olmayacaksanız (ve bununla yüzleşelim, çoğumuz olmayacağız), izlemek için birçok seçeneğiniz var.

Bu yıl NBC, geç saat 2: 00'de ET'de başlayan geçit törenini tekrar yayınlayacak. Televizyonda canlı izlemek istiyorsanız, CBS aynı zamanda başlangıçta da kapsama alanı sağlayacak. Ancak, geri kalanımız için, ek kapsama için çalışmasını istese de, yayın akışı muhtemelen en iyi seçenektir.

Macy's Şükran Günü Geçit Töreni 2018'i buradan canlı olarak izleyebilirsiniz.

YouTube'da izleyin

NBCUniversal ve Verizon'un izniyle Parade'nin canlı yayınını izlemek için saat 9: 00'da Verizon'un resmi YouTube kanalına girin. Doğrudan sayfadan 360 derecelik bir akışla etkileşimli bir deneyim sunacak ve öğleden sonra saat 12: 00'den ET'ye kadar sürecek. İsterseniz, akışı izlemek için sayfaya geri dönmesi için YouTube üzerinden bir hatırlatıcı ayarlayabilirsiniz.

NBC Uygulaması veya Resmi Web Sitesi üzerinden izleyin

NBC geçit törenini özel kablolu yayın uygulaması ve internet sitesi aracılığıyla yayınlayacak. Her ikisi de, TV sağlayıcınızın kimlik bilgileriyle giriş yapmanızı gerektirir. Tarayıcınızda izlemek isterseniz buraya gidin. Giriş yapmak için yönlendirmeler mobil veya masaüstünüzde aynı olacaktır.

Kablo sağlayıcınızı seçtikten sonra, kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın.

Giriş yaptığınızda, bir "başarı" ekranı görmelisiniz; canlı TV oturumunuz başlayacaktır. Uygulamayı veya tarayıcıyı kullanıyor olsanız da, geçit töreni gününde yapmanız gereken tek şey budur.

Mutlu görüntüleme ve mutlu türkiye günü!

Fotoğraf: Macy's Macy's Şükran Günü Geçit Töreni 2018