Oculus Go İndirilen Dosyalar Nasıl Silinir

Bu yüzden, bir Linux hayran kulübü filmi gibi Oculus Go kulaklığınızda gerçekten utanç verici bir şey indirdiniz. Şimdi raylarını temizlemen lazım, ama nereye gidiyorsun? Oculus Go'nuzdaki indirilen videoları (veya diğer dosyaları) silmek için.

Bu, Oculus kulaklığınızı kullanarak web'de Linux fan sitelerine göz atmaya gidecekseniz, dahili Oculus özel gözatma modunu kullanmanız gerektiğini veya en azından tarayıcı geçmişinizi temizlediğinizi belirtmek için iyi bir zamandır. bitti. Linux hayranlarının görüntülerini kimse görmemeli.

Ayrıca, özel göz atma modunu kullanıyor olsanız bile, medyayı akış yerine indirmek yerine, bu tekniği kullanarak dosyaları el ile silmeniz gerekeceğini de belirtmek gerekir.

Oculus Go Kulaklığı'nda İndirilen Medyayı Silme

Öncelikle, ana ekranın altındaki menüyü kullanarak Galeri'ye gitmek isteyeceksiniz. Muhtemelen oraya nasıl gidileceğini biliyordunuz, ama bunu okuyan sizsiniz, ben değil, bir ekran görüntüsü elde edersiniz.

Oradayken, silmek istediğiniz öğenin üzerine gelin ve ardından Sil seçeneğini görmek için 3 nokta menüsünü tıklayın. Tıklayın ve sorunlarınız bitti. Bu dosyaların 942'si yoksa, bu durumda onları bilgisayarınızdan silmek daha kolay olabilir. Bunun için okumaya devam et.

İndirilen Oculus Ortamını PC veya Mac'inizle Silme

Bu bilgisayarınızdan dosyaların bir ton silmek için bir çok bir halt daha kolay ve bilgisayarınıza içine Oculus bağlarsanız, siz de çok daha hızlı şekilde dosyaları silebilirsiniz. Bu yüzden birlikte verilen USB kablosunu kullanın ve doğrudan PC'nize veya Mac'inize takın. Bilgisayarınıza güvenip güvenmediğiniz konusunda bir soru ile Oculus'ta size sorulacaksınız, ki bunu yaptığınızı varsayalım, bu yüzden Kabul et'i tıklayın. Sonuçta senin bilgisayarın.

Bir Mac kullanıyorsanız, resmi Android web sitesinden Android Dosya Aktarımı aracını indirmeniz, yüklemeniz ve ardından açmanız gerekir. Utanç verici dosyaları hemen görürsünüz ve CMD + Delete'i seçerek ve sağ tıklatıp kullanarak hepsini silebilirsiniz. Kullandığınız uygulamalara bağlı olarak Filmler'i de kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Bir Windows PC kullanıyorsanız, kulaklığı Computer Explorer altında Bilgisayar olarak VR-Headset olarak bulunan Dosya Gezgini'nde bulacaksınız. İndirme bölümüne gidin ve dosyaları buradan silebilirsiniz. Kullandığınız uygulamalara bağlı olarak Filmler'i de kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Ayrıca izlemek isteyebilirsiniz Oculus kulaklık filmleri aktarmak için aynı tekniği kullanabilirsiniz. Sonuçta PC'nizden bir şeyler indirmek çok daha kolay.