Oculus Go'yu Özel Gözatma Nasıl Kullanılır

Oculus Go mükemmel bir kulaklıktır, ancak işlerin orada gizli kalmasının kolay bir yolu yoktur. Utanç verici bir şeye (Linux hayran sayfası gibi) göz atmak isterseniz ne olur? Oculus Go'da Gizli Mod (Gizli Tarama) modunun nasıl kullanılacağı aşağıda açıklanmıştır.

Ana ekranda araç çubuğuna bakın ve “Tarayıcı” seçeneğini seçin (yukarıdaki resme bakın). Tarayıcınızda, sola bakın ve sol alt köşede "Özel moda gir" düğmesini göreceksiniz. Bunu tıklayın.

Tüm bunları size anlatan güzel bir “Sen özel moddasın” ekranında. Adres çubuğunu tıklayıp, Linux'u bu günlerde arayanlar için, takip edilmekten endişe etmeden veya başka birisine kulaklığı takarak ve ne yaptığınızı okuyarak öğrenmek için arama yapabilirsiniz.

Peki… işiniz bittiğinde özel göz atma modundan çıkmayı hatırladığınız sürece. Sol alt köşede, tüm açık sekmeleri öldürmek için “Tümünü Kapat” düğmesine tıklayın ve ardından özel moddan çıkın. Bunu, bu sırayla yapmanız gerekir veya herhangi bir nedenle sekmeleri kapatmaz ve aynı açık sekmeye geri dönmek için Enter'a tıklayabilirsiniz.

Özel moddan çık seçeneğinin tıklatılması, tarayıcınızdaki İndirilen Dosyalar listesini de temizleyecektir. Ancak, dosyaları Oculusunuzdan gerçekten silmeyecektir. Hala orada olacaklar ve hala Galeri'nin Dahili Depolama seçeneğinden başlatabilirsiniz. Özel moddayken bir şey indirirseniz, galeriden de silmeniz gerekir.

Tuhaf Linux saplantınız bizimle güvende. Kimse bilmeyecek.