OneDrive'da Paylaştığınız Tüm Dosyaları Nasıl Bulunur?

Microsoft'un OneDrive'ı dosya ve klasörleri paylaşmayı ve paylaşmayı kolaylaştırır. Peki ya paylaştığınız her şeyi tek bir basit listede görmek istiyorsanız? OneDrive bunu kolayca yapabilir ve işte bunu nasıl elde edersiniz.

İLGİLİ: OneDrive'da Paylaştığınız Tüm Dosyaları Nasıl Bulunur?

OneDrive sitesinde hesabınıza giriş yapın. Ayrıca Office 365 hesabınıza giriş yapabilir ve uygulama başlatıcısından OneDrive'ı seçebilirsiniz.

OneDrive İş'in ayrıca insanların sizinle paylaştığı şeyleri ayrı bir sekmede göstereceğini unutmayın, ancak ne yazık ki bu kişisel bir OneDrive'da bir seçenek değildir.

Sol taraftaki menüden “Paylaşılan” ı tıklayın.

Paylaştığınız tüm dosya ve klasörler görüntülenecektir.

Bu kadar. İşte bu kadar kolay. Eğer büyük bir dosya paylaşımcısıysanız, bu özellik akılda tutulmaya değer çünkü Dropbox size bu bilgiyi verebilse de, iCloud ya da Google Drive bunu yapamaz. Apple, uzun zamandır kendi şeyleriyle uğraştığı için biliniyor olduğu için iCloud için bu kadar şaşırtıcı değil, ancak bilgi yüzeyini oluşturma becerisine dayanan bir şirket olan Google’ın, hangi dosyaları paylaştığınızı size söyleyememesi oldukça şaşırtıcı. bulut depoları.

Google Drive şu anda en iyi zamana sahip değil ve şu anda OneDrive bazı yönlerden daha iyi bir seçenek gibi görünüyor. Bu kesinlikle bu yollardan biri.