Online Kuponlar ve Fırsatlar İçin En İyi Siteler

Alışveriş yaparken biraz para biriktirmek isteseniz neden tam fiyat ödersiniz? Çoğu insan, ürünleri çevrimiçi olarak veya mağazadan satın alırken alışveriş yaparlar – bunu yapmak bile zor değildir. Aşağıda tartışılan web siteleri, çevrimiçi kuponlar ve fırsatlar bulmak söz konusu olduğunda en iyisidir.

Perakendede Değil

Retail Me Not kupon ve anlaşma alanındaki devlerden biridir. Çok sayıda çevrimiçi kupon, yazdırılabilir kupon ve ücretsiz gönderim fırsatları sunar. Retail Me Not'un güçlü yanlarından biri gelişen topluluğu. Web sitesinin binlerce kullanıcısı topluluğa katılır ve bulduğu kuponları sunar ve paylaşır. Size bir bakış açısı vermek için, toplumdaki en üst düzey katılımcı 2000'den fazla kupon sundu ve diğerleri için 500.000 dolar kazandı.

Son zamanlarda Retail Me Not, Genie adlı bir tarayıcı uzantısı da başlattı. Kurulduktan sonra, Genie her zamanki gibi çevrimiçi alışveriş yapmaya devam ederken otomatik olarak kuponları ve anlaşmaları arka planda bulur.

Coupons.com

Coupons.com, ABD'deki en büyük dijital kupon sağlayıcısı olduğunu iddia ediyor. Web sitesinde yüz binlerce kupon, yüzlerce mağaza ve web sitesinde geri ödeme teklifleri listelenmektedir. Onların web sitesi tecrübesi, gerçek kupon kupürüne benzer. Bunun yerine her seferinde bir kupon toplama yerine, kullanmak istediğiniz tüm kuponlar seçebilir ve bunlar kupon sepetinize eklenir.

Ana sayfalarında kuponlar aracılığıyla elde edilebilecek toplam tasarruf miktarı gösterilir, böylece masada para bırakıp bırakmadığınızı bilirsiniz. Yeterince kuponu kırptıktan sonra, hepsini bir kerede yazdırabilir ve ardından alışveriş ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Groupon ve Yaşayan Sosyal

Groupon, oradaki en popüler alışveriş sitelerinden biri. Avlanmak için anlaşma yaptıysanız, Groupon'la karşılaşırsınız. Teknoloji, giyim, yemek, hizmetler ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli işletmeleri kapsar.

İndirmeniz ve yazdırmanız için kupon vermek yerine, Groupon, anlaşmayı doğrudan sitelerinde satın almanızı sağlar. Ek bir ücret yok, bu yüzden tüm paranız anlaşmaya gidiyor. Anlaşmaya bağlı olarak, kullanmak üzere bir makbuz indirip yazdırmanız gerekebilir ve bazen indirimli fiyatı almak için fazlasıyla yeterli olacak bir e-posta alabilirsiniz.

Living Social, Groupon'a benzer bir çevrimiçi anlaşma sitesidir. Aslında, her iki sitede de aynı fırsatların çoğunu bulacaksınız. Çünkü bu web sitelerinin her ikisi de rakip olarak başladı, ancak Groupon 2016 yılında Living Social'u satın aldı ve ayrı bir işletme olarak işletmeye devam etti. Ancak, Living Social'daki tüm fırsatlar Groupon'dan değil, bu yüzden en iyi anlaşmayı elde etmek için ikisini de kontrol etmeye değer.

Amazon Kuponları

Birçok insan Amazon’un kendi web sitesinde çeşitli kuponlar listelediğini bilmek beni şaşırttı. Fırsatlar elbette Amazon'da listelenen ürünler içindir, bu nedenle, bir pazarlığı aramaya başlamadan önce bunu aklınızda bulundurun.

Beğendiğiniz bir anlaşmayı bulduğunuzda, Klip Kuponu düğmesini (oturum açmanız gerekir) tıkladığınızda, alışveriş sepetinize kırpılır ve uygun tüm ürünler ekranda gösterilir. Alışveriş sepetinize eklediğiniz uygun ürünler indirimli fiyatı yansıtır.

Ücretsiz kargo

Ücretsiz gönderim, nakliye ücretini ödemekten nefret eden bir çift tarafından başlatıldı. Birlikte, kendi başlarına veya kuponların yardımıyla ücretsiz gönderim sunan web siteleri bulmak için yola çıkmışlar. Zamanla, site yüzlerce perakendeciden indirimlerle çevrimiçi bir anlaşmaya ve kupon sitesine dönüşmüştür. Web sitesi temiz, kullanımı kolay ve en sevdiğiniz web siteleri için kuponları kolayca bulabilirsiniz. Siz de nakliye ücretini ödemekten nefret ediyorsanız, onları kontrol edin.

TheKrazyCouponLady

TheKrazyCouponLady ne alışveriş yaparsanız yapın paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilecek harika bir web sitesidir. Mağazada, kategoride veya belirli fırsatlarda listelenen kuponları bulabilirsiniz. Sitedeki kuponların sayısı çok fazla – sadece alışveriş yapanlar için 4000'den fazla kupon var.

Kuponlarını kullanarak bir sürü para biriktirdikten sonra, tasarruflarınızı sitenin övünen bölümünde yayınlayabilirsiniz. Sadece kuponları listelemenin yanı sıra, kupon öğretimi, bütçeleme, bilgisayar korsanlığı biriktirme ve daha pek çok konuya odaklanan faydalı bir blog da vardır.

 

Bunlar en iyi fırsatları ve kuponları bulmak için favori web sitelerimizdir. Tüm web siteleri farklı fırsatlar sunduğundan, tercih ettiğinizi bulmak için hepsini birkaç kez denemenizi öneririz. Bunu yaptıktan sonra, aşağıdaki yorumlardaki favorilerinizi bize bildirdiğinizden emin olun.

Image Credit: Unsclash'ta Fancycrave tarafından Cover image