Plex Media Center Artık Podcastleri Destekliyor

Plex, mobil kullanıcılar için özel bir ana ekranın yanı sıra iOS, Android, Roku ve Plex Web'e podcast'ler için beta desteği ekliyor.

Güncelleme, film ve TV koleksiyonunuzu her yerden izleyebilmenizi sağlayan Plex anlamına geliyor, şimdi de podcast'lere erişmenizi sağlıyor. Plex ekibi, bu sabah bir blog yayında yeni özelliği açıkladı. Görünüşe göre, değişken hızlı oynatma ve mobil cihazlarda çevrimdışı destek gibi bir OPML dosyasını içe aktarma desteği yakında geliyor.

İLGİLİ: Podcast'leri Dinlemeye Nasıl Başlanır?

Mobil kullanıcılar ayrıca Plex'in ana ekranından öğeler ekleyebilecek ve kaldırabilecekler, yani kullanmadığınız özelliklere erişmek için kullanmadığınız özellikleri kaydırmanız gerekmeyecek. Örneğin, yalnızca müzik ve podcast'lerinizi gösterebilir veya müzik özelliğini ana ekrandan tamamen kaldırabilir ve çeşitli sunuculardan TV şovlarına odaklanabilirdiniz.

Podcast'lere ve özel arayüze erişmek için bugün ve Android veya iPhone veya iPad'inizde Plex'i güncelleyin.

Plex Web kullanıcıları, Podcast özelliğini, sol üstteki sunucular açılan listesinde bulacaktır. Podcast'ler Plex Sunucularına indirilmez; aslında, kullanıcının özelliği kullanmak için bir Plex sunucusuna bile ihtiyacı yoktur. En sevdiğin şovların tamamını sunucunuza arşivlemeyi umuyor olsaydın bu hayal kırıklığı yaratabilir, ama belki daha sonra gelecek mi?