“Reklamları Duraklat” Hulu'ya Geliyor, İşte Bilmeniz Gerekenler

Geçen yılın sonlarında, kullanıcıların bir akışı duraklattıklarında Hulu'nun reklam göstermeye başlayacağı ortaya çıktı. Bu kesinlikle çok kötü olsa da, bunun gerçekte nasıl işleyeceği o kadar da kötü değil.

Öncelikle, bunlar video reklamlar olmayacak, yalnızca ekranın yanındaki statik resimler olacak. Bu hemen daha az rahatsız edici hale getirir ve reklamları yoldan uzak tutar. O kadar kullanıcıları rahatsız ve Hulu için geliyor reklam geliri tutar olmadığı için Gerçekten, bunu yapmanın bir akıllı yolu, bu.

Buradaki denklemin ikinci kısmı, bu reklamları kimin göreceği. Bu cevap aynı derecede basit: Engadget’e göre, Hulu’nun reklam destekli seviyesine abone olan herhangi bir kullanıcı – bu arada sadece birkaç dolarlık fiyat düşüşü yaşadı – bu yeni reklam biçimine tabi olacak. Hulu’nun reklamsız katmanına abone olan kullanıcılar, reklam alamayacaklar. Gayet basit.

Sonunda, ne zaman var . Bu reklamlar, bugün hava raporlarının nasıl görünmesine rağmen, hemen köşede bulunan “bu bahar” lansmanına başlayacak.

Engadget üzerinden