Ring vs Nest Hello vs SkyBell HD: Hangi Video Kapı Zili Satın Almalısınız?

Ön kapı için bir video kapı zili istiyorsanız, ancak hangisini alacağınızdan emin değilseniz, hangisinin en iyi olabileceğini görmek için en üstteki üç modeli (Ring Video Doorbell 2, Nest Hello ve SkyBell HD) test ettik. ihtiyaçlarınızı karşılayın.

İLGİLİ: Bir Video Kapı Zili Satın Almalısınız?

Piyasada bulunan bir çok video kapı zili varken, Ring Video Doorbell 2, Nest Hello ve SkyBell HD en popüler üç seçenek. Ama hangisi daha iyi satın alınır? İşte üç birim hakkında akılda tutulması gereken bazı şeyler var, böylece satın alma zamanı geldiğinde bilinçli bir karar verebilirsiniz.

Halka Pil Gücünde Çalışabilir

Ring Doorbell'in en büyük faydalarından biri (ve paketinden ayıran), aylarca üniteye güç sağlayabilen bir dahili batarya ile birlikte olmasıdır. Bu, mevcut bir kapı zili sistemine bağlamanız gerekmediği anlamına gelir — sadece istediğiniz yere ve kapalı bir yere monte edin. Bu, Yüzük'ün kurulumu en kolay hale getirir.

İLGİLİ: Pil Zayıf Alırken Zil Kapınızı Şarj Etme

Diğer yandan Nest Nest ve SkyBell HD, dahili bir pil ile birlikte gelmediği için mevcut kapı zili kablolarınız tarafından desteklenmelidir. Mevcut kapı zili, aynı kapıdaki bir video kapı zili ile değiştirmek için yeterince kolaysa, o zaman bu gerçekten büyük bir anlaşma değil, ama eğer benim gibi iseniz, bir video kapı zili ünitesi, mevcut kapı zili olduğu yere sığmaz, bu yüzden yeniden yönlendirme telleri gereklidir.

Bununla birlikte, Ring Video Doorbell 2'nin mevcut sisteminize bağlanabileceğini unutmayın; sadece gerek yok. Bununla birlikte, Ring Pro (boyut olarak daha küçüktür) ve Elite modelinin kablolarla bağlanması gerekir. Halkayı mevcut kapı zili kablolarınıza bağlamamaya karar verirseniz, mevcut kapı zili sesinizi kullanamayacağınızı bilmeniz gerekir, bu yüzden Ring'den bir elektronik ahize satın almanız gerekir.

Nest Hello biraz daha akıllı

Ring ve SkyBell hareketleri algılayabilen Nest Nest, bu hareketin gerçek bir kişi olup olmadığını algılayarak bir adım daha ileriye taşıyor.

Dahası, Merhaba, bazı yüzleri, sonunuzda küçük bir yardımla bile tanıyabilir. Bu yüzden sadece insanları genel olarak algılayamaz, aynı zamanda sizi tanıyorsa kapıda tam olarak kim olduğunu söyler.

Ancak, bu özellik ayda 10 dolardan başlayan Nest Aware aboneliği gerektirir. Yani, bunun için ödeme yapmıyorsanız Nest Nest, yalnızca genel bir kişi olup olmadığını, diğer iki video kapı zili seçeneğinden biraz daha iyi olup olmadığını tespit edecektir.

Halkada Daha İyi Hareket Hassasiyeti Denetimleri Var

Hareket duyarlılığı, Ring ve SkyBell HD'de ayarlanabilir, ancak Ring bu alanda çok yönlüdür.

Belirli bölgeler için duyarlılığı ayarlayabilir ve bir tarafı diğerinden daha hassas hale getirebilirsiniz; bu, sürüş yolunuz sola kapalı olduğunda kullanışlı olabilir ve siz ya da bir başkası sizin driveway'inize çekildiğinde bir uyarı almak istemezsiniz. – ön kapıdayken.

İLGILI: Halka Kapı Zili Üzerinde Hareket Hassasiyetini Ayarlama

SkyBell'de yalnızca Düşük, Orta ve Yüksek seçenekler alırsınız ve bölgeler söz konusu olduğunda özelleştirme yoktur. Nest Nest'te, hareket duyarlılığını hiç özelleştiremezsiniz.

Her üç kapı zili, evinizin bulunduğu yere bağlı olarak yanlış pozitiflere karşı hassastır. Örneğin, oldukça yoğun bir caddede yaşıyorum, bu yüzden daha büyük araçlar geçtiğinde, video kapı zilimi tetikler ve ön kapımda hareket olduğunu söyler. Öyleyse aklında tut.

Nest Hello, En İyi Video Kalitesine Sahiptir

Üç kapı zilinden, Nest Hello kesinlikle gruptaki en iyi video kalitesine sahip. 1080p çözünürlüğüne tam olarak uymuyorken (bunun yerine, 1600 × 1200), renkler diğer iki video kapı zilinden daha iyi görünüyor ve görüntü çok daha keskin görünüyor.

Ring'in böyle bir özelleştirmesi yokken ve sadece 1080p'ye (ya da ilk-gen Ring'de 720p) ayarlandığında, Nest Hello ve SkyBell HD'nin video kalitesini özelleştirebilirsiniz.

Elbette, kullandığınız video kalitesinde Wi-Fi bağlantınız çok fazla söze sahip olacaktır. 1080p daha hızlı bir Wi-Fi bağlantısı gerektirirken, 480p veya 720p daha yavaş bağlantılar için idealdir.

Ve eğer gece görüşü istekler listenizdeyse, üç adet görüntülü kapı zili, bu kabiliyetin dışındadır.

Yuva Hello, Mükemmel Boyuttur

Dahili bataryası nedeniyle, Ring Doorbell diğer video kapı zilleriyle karşılaştırıldığında oldukça geniştir. Bu büyük bir anlaşma değil, ancak mevcut kapı zili olabileceğiniz kapı döşemesine yüklemek isterseniz, onu takmak için eğlenin.

SkyBell HD, aynı şekilde bir çeşittir — daha küçüktür, ancak yuvarlak şekli kapı kaplamasında iyi değildir. Bununla birlikte, SkyBell, aynı özelliklerin çoğuna sahip olan Trim Plus adında bir skinnier versiyonu yapar, ancak SkyBell HD'nin 30 kare yerine yalnızca saniyede 15 kare yapar.

Nest Nest, kapı kaplamasında kolayca monte edilebilecek kadar küçük ve sıska, başka bir yere monte etmenizi önler ve muhtemelen mevcut kapı zili, kapı kaplamasının üzerine monte edilmişse, bir kablo yeniden yönlendirmesi gerektirir.

Smarthome Entegrasyonu Değişir

Birçok smarthome tutkunlarının düşünmek isteyecekleri bir şey, video kapı zilleriyle diğer üçüncü taraf ürün ve hizmetlerle birlikte çalışabilirliğidir. Bu durumda, hem Ring hem de SkyBell HD, IFTTT ve Alexa ile çalışır, ancak yalnızca Nest Hello, Google Asistan ile çalışır.

Ring ayrıca birkaç akıllı kilit modeliyle (Kwikset'in Kevo'su da dahil olmak üzere) bütünleştirilebilir, böylece Ring uygulamasından kapının kilidini açabilirsiniz. SkyBell HD sadece Kevo'yla birlikte çalışır ve Nest Hello sadece Yale akıllı kilitlerle çalışır.

Yuva Merhaba ve SkyBell Benim İçin En İyisi Çalıştı, Ama Sizin Kilometreniz Değişecek

Üç video kapı zilinin tamamı, Wi-Fi ağınızın hızına ve gücüne çok bağlı olacaktır. Benim deneyimime göre, SkyBell HD ve Nest Hello en güvenilir olanıydı.

Yüzüğü yüklediğimde, bazen telefonumda daha uzun bir süre önce bir bildirim alabilmek için 6-7 saniye sürdü. Hem Nest Hello hem de SkyBell HD, aynı ağda sadece bir veya iki tane aldı.

Yine bu, evinize ve Wi-Fi'nize çok bağlıdır. Editörümüz Ring Doorbell'i evinde denedi ve bildirimlerin neredeyse anlık olduğunu söyledi. Eviniz ne kadar küçükse (ve böylece kapı zili router'a ne kadar yakınsa), muhtemelen sahip olacağınız daha az problem. Duvarlarınızın ne yaptığını, nasıl düzenlendiğini vb. İle de çok şey yapabilirdi. Benim durumumda, SkyBell daha iyi çalıştı.

Ama hangisini denerseniz yapın, bir video kapı zili sizin için iyi çalışmıyorsa, diğerini denemek ve daha iyi sonuçlar elde edip edemeyeceğinizi görmek iyi bir fikir olabilir.