Sonosunuzdaki Sesli Sesli Kitapları Nasıl Dinleyebilirsiniz?

Audone'un abonelik sesli kitap servisi Audible, son birkaç yıldır Sonos'tan göze çarpmıyordu. Neyse ki, şimdi geri döndü. Bunu nasıl kullanacağınız.

Hazır olmak

Sonos hoparlörü üzerinde kurmak için ihtiyacınız olan:

  • Bir Sonos hoparlörü çalışıyor ve çalışıyor ve kablosuz ağınıza bağlı.
  • Sesli bir hesap. Henüz bir hesabınız yoksa, sadece burada bir deneme için kayıt olmak suretiyle ücretsiz bir kitap alabilirsiniz.
  • Sonos Controller uygulaması (iOS ve Android için kullanılabilir).

Her şeyi bir iPhone ve bir Sonos One ile gösteriyorum, ancak bu işlem Android'de ve diğer Sonos hoparlörleriyle aynı.

İLGİLİ: Yeni bir Sonos Hoparlör Nasıl Kurulur

Sonos'unuzda Sesli Kurmak

Sonos Controller uygulamasını açın, “More” girişine ve ardından “Add Music Services” seçeneğine dokunun. Müzik Hizmetleri Ekle sayfasında, listeden “Sesli” yi seçin.

Hizmet Ekle sayfasında, “Sonos'a Ekle” düğmesine dokunun. Zaten bir hesabınız varsa, “Zaten Hesabım Var” düğmesine dokunun. Aksi takdirde, bir denemeye kaydolmak için "İşitsel Ücretsiz Deneyin" seçeneğine dokunun.

Bir sonraki sayfada “Yetkilendir” düğmesine dokunun. Web tarayıcınız açılır ve Amazon hesabınızda oturum açmanız istenir.

Ardından, Sonos'unuzun Sesli kitaplarınıza erişmesini yetkilendirmek için “Kabul Ediyorum” u tıklayın.

Sonos Controller uygulamasına geri dönün, Audible hesabına bir isim verin (böylece başka kişiler de hesaplarını ekleyebilir) ve ardından “Bitti” düğmesine dokunun.

Şimdi Audible, Sonos'unuzda kullanıma hazır.

Sonosunuzda Sesli Kullanımı

Sonos Controller uygulamasını açın, Gözat sayfasına gidin ve Sesli'yi seçin. Sesli sayfada, Kitaplığınızdaki tüm sesli kitapların bir listesini görürsünüz.

Dinlemek istediğiniz sesli kitabı seçin ve çalmaya başlar. Sesli kitabı zaten dinliyorsanız, en son dinlediğiniz yerden devam eder.

Benzer şekilde, Audible uygulamasını kullanarak sesli kitabı dinlemeye gittiğinizde, Sonos'unuzda dinlemeyi bıraktığınız yerden devam edeceksiniz.

Sonos hakkında en iyi şey, farklı ses kaynaklarını dinlemek ne kadar kolay. Audible büyük bir boşluktu ve onu tekrar görmek güzel.