Spotify ve Hulu 13 $ Bundle Sunacak

Hem Spotify hem de Hulu kullanıcısıysanız, bizi izlemeye devam edin: Ayda 13 dolar, yaz aylarında her iki hizmeti de alabilir. Daha önce öğrencilerle sınırlı bir anlaşma yakında herkes için sunulacak.

Hulu'nun Sınırlı Ticari Planları normalde aylık 8 dolara mal olurken, Spotify'ın fiyatı 10 dolardır, bu nedenle bu anlaşma size ayda 5 dolar kazandırabilir. Olumsuz: Bu anlaşmanın Hulu'nun ticari ücretsiz seçeneği için kullanılması mümkün olmayacaktır.

Tech Crunch için yazılan Sarah Perez, bunun Spotify, Apple ve Amazon arasında oynanan büyük yarışmada yer aldığına dikkat çekiyor:

Yüksek kaliteli orijinal video ile dolu bir TV abonelik hizmeti için Apple'ın gelecek planları göz önüne alındığında, Video yakında Spotify için kritik olacak. Bu hizmet, söylentiler, Apple Müzik aboneliği kapsamında satılacak veya iOS ile gönderilecek. Spotify ayrıca Prime Music ile rekabet etmek zorunda, Prime üyeleri için 2 milyonu aşkın şarkıya erişim içeren bir oyuncu.

Ekim ayında, her şeyin Amazon Prime-ification'ı hakkında konuştuk. Amazon’un aylık 10 $ 'lık paketi size herşeyi sunuyor: filmler, müzik, bulut depolama, ücretsiz kargo… liste uzayıp gidiyor. Microsoft'tan Google’a ve Apple’a kadar diğer teknoloji şirketleri bu modeli kendi paketleriyle birlikte kopyalamaktadır. Spotify'ın benzer bir şey yapması veya alakasız olması gerekiyor ve bu da iyi bir ilk adım.

İLGİLİ: Windows, Amazon Prime-Ification ve Diğer Her Şey, Geliyor

Yine de yardım edemeyiz ama şaşmamalıyız: Bu türden anlaşmalar ne kadar sürerse herkesin bu kadar nefret ettiğini iddia ettiği kablo demetleri ne kadar birbirine benziyor?