Timestamps, Twitter'da Belirli Bir Zamanda Başlayan Videoları Paylaşıyor

Android / iPhone / iPad: Canlı videolar uzun olabilir, bu da belirli bir anı paylaşmayı zorlaştırır. Timestamps, bunu düzelten yeni bir Twitter özelliğidir.

Twitter'daki herhangi bir videoyu bugün paylaşmayı deneyin ve zaman damgası seçeneğini göreceksiniz. İzleyicileriniz, videoyu belirttiğiniz tam andan itibaren görecek. İşte, Twitter ekibinden, özelliğin nasıl çalıştığını gösteren bir video:

Twitter'da canlı videoda başkalarının görmesini istediğiniz bir şey mi izlediniz?

Canlı bir video için belirli bir başlangıç ​​saatini tweetlemenize olanak tanıyan yeni bir özellik olan Timestamps'ı kullanıma sunduk. Bu sayede herkes harekete geçebilir! pic.twitter.com/vlUX8pWey7

– Twitter Video (@TwitterVideo) 29 Mart 2018

Bu, videoda ilgili bölüm var olduğunda sadece söylediği önceki tercih yöntemini yener. Ve her türlü potansiyel kullanım var. İşte, The Next Web için yazan Rachel Kaser:

Örneğin, daha önce Twitter'da yayınlanan bir konuşmadan unutulmaz bir alıntıdan bahsetmek istesem, bir videoya bağlantı kurmalı ve uygun başlangıç ​​saatini vermeliyim. Şimdi, konuşmanın başladığı videonun bölümlerine bağlantı kurabilirim.

Özelliği görmüyorsanız, Twitter uygulamanızın güncel olduğundan emin olun.