Twitter'ın Tüm Sıkıcı E-postaları Nasıl Durdurulur

Twitter, son derece mantıksız ve inanılmaz derecede rahatsız edici bir miktar gibi birçok e-posta gönderir. Dikkatli değilseniz, günde beş veya on e-posta ile sonuçlanabilir. Bunu nasıl durduracağız.

Twitter'ın e-posta bildirimleriyle bulduğum en büyük sorun, bazen devre dışı bırakıldıktan sonra tekrar açılmalarıdır. Onları tamamen reddettiğimi kanıtlayamasam da, Twitter'a kaydolduktan sonra “Twitter'dan Daha Fazla Çıkmaya İlişkin İpuçları” bağlantısından aboneliğimden% 90 eminim. Ve yine, orada – tekrar etkin.

Ayrıca Twitter'ın yeni e-posta bildirimleri yayınlamasından dolayı kendileri için otomatik olarak kaydoldunuz. Yine de, doğrulanmış özel haber bülteniyle yaptılar.

Bildirimleri devre dışı bırakmak için Twitter'da oturum açın ve ardından Ayarlar ve Gizlilik> E-posta Bildirimleri'ne gidin (veya sadece bu bağlantıya tıklayın).

E-posta bildirimlerini devre dışı bırakmak için “Kapat” düğmesine tıklayın.

Bu, önemli servis duyuruları, güvenlik bildirimleri ve benzeri durumlar dışında Twitter’ın sizi e-postayla göndermesini engelleyecektir (sözde).

Öte yandan, sadece belirli e-posta türlerini kapatmak istiyorsanız, kutuların işaretlerini kaldırın ve ardından “Değişiklikleri Kaydet” düğmesine tıklayın.

Artık yalnızca, etkin kaldığınız e-postaları alacaksınız – en azından Twitter yeni bir bildirim türü tanıtana kadar. Her seferinde tekrar kontrol etmeyi ve her seferinde bir şeyleri devre dışı bırakmayı planlayın.