Ücretsiz Microsoft Word Belgeleri Oluşturma, Düzenleme ve Görüntüleme

Bir Microsoft Word belgesi oluşturmak, düzenlemek ve hatta görüntülemek için Microsoft Office'in yüklü olması gereken bir zaman vardı. Neyse ki, artık böyle değil. İnsanların ara sıra gönderdiği Word belgeleri ile çalışmak için bir dizi ücretsiz alternatif vardır.

Kelime Çevrimiçi

Word Online, Microsoft'un kendi bulut tabanlı olmasını sağlar. Microsoft Office Online paketinin birleşik ve bir abonelik olması mümkün olmaktadır. Bir Microsoft hesabıyla giriş yapabiliyor.

Word Online'ın arayüzü, Microsoft Word'ün masaüstü sürümüne benzer. Bu şeyler, Word'le aşina iseniz, kendini evinize hissediyorum.

Word Online ile oluşturulmuş şablonları, OneDrive klasörlerinize otomatik olarak yapıyor. Microsoft Word'ün Microsoft Word'ün sağladığı yazılımlarla birlikte birleştirerek ve bir arada bir masa üstüdür. Bir sürümde tümüyle otomatik olarak tekrar oynamıyor. Ancak, web uygulaması ve santral uygulamasında ve makinelerde çalışamazsınız.

Word Online belgeleri, birden fazla işçinin ya da belgenin çalışmasına olanak tanıyan gerçeklikte bir işbirliğine de sahiptir. Bu özellik Word Online, Windows ve Mac bilgisayarları ve mobil montaj ile çalışır. İOS ve Android uygulamaları ve hareket halindeyken kullanımları görselleştirmeniz ve düzenlemenize izin vermek.

Word belgeleri, Word belgelerinin orijinal şeklidir. Belgeleri teslim etmek ve uygulamak için harika bir çözümdür.

Dedi ki, birkaç dezavantaj var. Çalışması için sayfanın olmasının gerekli olduğu; Yerel bir işlev çevrimdışı olarak düzenenin hiçbir yolu yoktur. Word'ün sunucu sürümünün tüm özellikleri mevcut değildir. Tüm temel özellikler var, ancak altyazı oluşturma ve bibliyografya oluşturma, stil oluşturma veya uygulama gibi gelişmelerdir veya gelişmiş inceleme araçlarından faydaamayacaksınız. Bu şeyleri belgede zaten mevcutsa görüntüünüz; Sadece onlarla çalışamazsın.

Word Online'da şablonlar ve baskılarla ilgili uygulamaların nasıl yapıldığını görebiliriz.

Google Dokümanlar

Word Online gibi çok, Google Dokümanlar tarayıcınızda çalışır. Yeni belge dosyaları ve diğer endüstriyellarla işbirliği yapmak için gerekli. Varsayılan olarak, Google Dokümanlar'da bir kelime dosyasıyla çalışamazsınız. Google Google Dokümanlar'a Google Dokümanlar'a Google Dokümanlar'a ve Google Dokümanlar'a göre Google Dokümanlar'da bir süreç açılmalıdır.

Basit, metin metinleri için, bu iyi olabilir, sadece bir tane kullanabilirsiniz. Ancak, Google Dokümanlar, bir kelime belgesinin olsa sıralı, koruyan harika bir iş yapmaz. Bir belgeyi ve Word'ü bir arada kullanmak, onu dönüştürmek ve sonra yeniden dönüştürmek için bir tane geri dönmeniz gerekiyorsa, bu ideal değildir.

İyi haber şu ki, Chrome tarayıcısını Google'da Kullanmak, Microsoft Office Mağazaları (Word, Excel ve PowerPoint) Google'ın Google ile Yeniden Adlandırılması (Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar) açılmaktadır olanağı tanıyan bir uzantısıdır. Chrome Web Mağazası'ndan ücretsiz olarak adlandırılır ve Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar için Office Düzenlemesi.

Ne yazık ki bu, krom uzantılarını yükleyemediği sürece başka tarayıcıların oluşturuyor. Google Dokümanlar'ı açmak için Google Dokümanlar'ı kullanabilirsiniz, Chrome'u kullanabilirsiniz.

İLGİLİ: Firefox'ta krom ve krom

Google Dokümanlar, Word Online'ın biraz gerisinde kalıyor, biraz tutamı hissedecek.

Varsayılan olarak, Google Dokümanlar kullanılmıyor çalışır. Çevrimdışı bir dosya tanıtımı yapılmalıdır. Mobil erişim için, Google hem iOS hem de Android cihazlar için kullanma sunar. Her iki platformun düzenlemesinde işlev dosyalaması yapabiliriz.

Zoho Yazarı

Word Dokümanlarını veya Google Dokümanlarını bir arada bulundurmanız gerekir. Zoho Writer ile tek gerçek yakalama, sadece 10 MB'a kadar Word Dökümanları yükleyebiliriz. Çünkü bir büyüklükte, bir daha büyük bir şeyiniz varsa, bir tane çözüme ihtiyacım var.

Zoho Writer, tüm güncel Word dosya formatlarını içeren ve orijinal Word'ün düzenini korumak için iyi bir iş çıkarır. Ayrıca, belgeyi ODT, RTF, txt, HTML, ePub ve PDF gibi diğer çok da mümkün ve dışa aktarılabilir.

Web uygulamasının yanı sıra Zoho, Android ve iOS için yazar için de Writer için mobil uygulama sunuyor. Onun iki uygulama da işbirliği ve desteklemesi destekleniyor.

Libre Ofisi

Şimdiye kadar, Word belgeleri ile çalışmak için ücretsiz ücretsiz hizmet hizmeti baktık. LibreOffice, Microsoft Office için ücretsiz, açık kaynak kodlu bir yedekleme programıdır. Ve bu yetenekli bir uygulama. Bu, tam anlamıyla tam özellikli değildir, ancak bir de uygun değildir. Windows, Mac ve Linux işletim sistemleri için kullanılabilir.

LibreOffice önceliksizdir, tasarıma hazırdır.

Gerçek bir kelime yönetim sistemi size (bu durumda, sizi Word'e sahip olabilirsiniz) veya çok özel gereksinimleriniz yoksa, LibreOffice'in bir Word belgesini düzenlerken ihtiyaçları duymanız gerekir. Biçimlendirmeyi iyi iyi korur ve yerel Word biçimlerini içeren; ile ilgili. Kelime ile birlikte, Word belgelerinde, daha yeni sürümlerini içeren belgeleri içeren görüntüler olabilir.

Libre Office'in bir mobil uygulaması var, ancak Android için uygun ve mevcut belgelerle birlikte. Uygulamanın kenarları pürüzlü, bu yüzden yanlış hatalar ve kullanıcı deneyimi bekliyoruz.

Tabii ki, Word Belgelerini de kullanmanız gerekenler, ancak bunlar en kapsamlı özellik kümesini sunduğumuza inanıyorum. Bunu birleşik tercih edeceğiz, bize verilmem!