Wi-Fi Ağınıza Kimin Bağlandığını Görmek İçin GlassWire ÜCRETSİZ İndirin! [Sponsor]

Ağınız veya Kablosuz bağlantınız yavaş çalışıyor mu? Birçok farklı cihaz ve uygulama ağa bağlanır ve ağınızı bir taramayla yavaşlatmak için yalnızca bir gizli cihaz veya uygulama alabilir.

Hangi Uygulamaları ve Cihazların Ağınızı Sığdırdığını Görmek için GlassWire'ı kullanın

Başlamak için önce Windows için GlassWire uygulamasını yükleyin. GlassWire'i yükledikten sonra, ağınızda bulunan tüm cihazların listesini görmek için “Şeyler” sekmesine tıklayın. Daha sonra sol üstteki GlassWire menüsüne gidip “ayarlar” ı seçtikten sonra “güvenlik” e ve ardından “Things monitor” a tıklayabilirsiniz. Şimdi "Bana ağ cihazı etkinliği hakkında bilgi ver" yazan kutuyu işaretleyin ve "Yalnızca yeni bilinmeyen cihazları raporla" yı seçin. GlassWire, yeni bir bilinmeyen cihazın ağınıza katıldığı her an sizi bilgilendirir.

PC'nizin Gerçek Zamanla Bağlandığına bakın!

Ağınızı bir gezinmeye yavaşlatan masaüstü bilgisayarlarınız olabilir mi? Bu durumda GlassWire derhal size söyleyebilir. GlassWire'ı PC'nize kurun, daha sonra GlassWire'ın grafiği PC'nizde gerçekleşen tüm ağ etkinliğini göstermeye başlayacaktır. “Yeni” bir uygulama ağa her eriştiğinde ve bant genişliğinizi kullanmaya başladığında GlassWire uygulaması sizi uyaracaktır. Bant genişliğinizi boşa harcayan belirli bir uygulamadan memnun değil misiniz? GlassWire'ın Güvenlik Duvarı sekmesine gidin ve engellemek istediğiniz uygulamanın yanındaki yangın simgesine tıklayın.

Kötü amaçlı yazılım bulaşabilir misiniz?

GlassWire ayrıca, PC'niz bulaşıp bulaşmadığını görmek için ağınıza bağlı uygulamalarınızdan herhangi birini VirusTotal ile tarama yeteneğine de sahiptir. GlassWire'ın ayarlarına gidin, ardından bu özelliği açmak için “VirusTotal” seçeneğine tıklayın. Daha sonra GlassWire'ın güvenlik duvarı sekmesine gidip, daha sonra kötü amaçlı yazılımlara karşı herhangi bir uygulamayı taramak için VirusTotal sütununun üzerine fare tıklayabilirsiniz.

Kötü İkiz Saldırı Koruması

Bilgisayar korsanlarının, kullanıcıların verileri izleyip çalmasını sağlamak için ikincil sahte WiFi ağları kurmasının daha yaygın hale geldiğini biliyor muydunuz? GlassWire, bu sorundan korunmanıza yardımcı olabilir. GlassWire'ın ayarlarına gidin, ardından “Güvenlik” e tıklayın. Sonraki “WiFi evil ikiz uyarı” tıklayın. Yeni bir WiFi cihazı diğer WiFi cihazlarınızla aynı ada sahip alana katılırsa GlassWire sizi uyarır. Eğer WiFi'niz birkaç cihaz kullanıyorsa, ilk önce yanlış bir pozitif rapor almak mümkündür, ancak GlassWire hangi WiFi donanımını kullanmanız gerektiğini öğrenirse, tehlikeli bir sahte WiFi erişimine bağlı olup olmayacağını size söyleyecektir. puan.

Android telefonun var mı?


GlassWire ayrıca Android için Wi-Fi ve mobil verilerinizi gerçek zamanlı olarak neyin kullandığını gösteren popüler bir ücretsiz uygulamaya sahiptir! Şimdi Android için GlassWire alın.

GlassWire Ücretsiz vs Pro

GlassWire'ın ücretsiz sürümü kendi başına çok güçlüdür, ancak GlassWire Pro, yeni bağlantılara izin vermeden önce izin verme veya bunları reddetme yeteneği, yeni bilinmeyen bir cihaz ağınıza katıldığında uyarı alma yeteneği ve daha pek çok özellik içerir. Teklifin bitmesinden önce acele ediyorsanız, bugün "Howtogeek" i, GlassWire Pro'nun% 25'ini indirmek için kullanın!

GlassWire'ı şimdi satın alın!