YouTube Videolarını Arkadaşlarınızla Senkronize Etme

Eğlenceli YouTube videolarını izlemek, arkadaşlarınızla daha iyi bir şeydir, ancak YouTube seven arkadaşlarınız ülke genelinde yarıda yaşıyorsa, bu kedi videolarının keyfini çıkarmanın bir yolu vardır.

Şimdi, en belirgin yöntem (henüz çok basit değil) arkadaşlarınızı aramak ve mesajlaşmak ve onlara YouTube videosunun bağlantısını vermektir. Daha sonra, bir şekilde oyun düğmesine aynı anda basmanız için kendinize gelin ve umarım iyi çalışır.

Neyse ki, YouTube videolarını arkadaşlarıyla birlikte izleme sürecini kolay ve akıcı bir süreç haline getiren pek çok hizmet ve uygulama var. En sevdiğimiz grup, ShareTube. Ücretsiz ve kullanımı kolay, hiçbir şey için kaydolmayı gerektirmiyor ve hatta arkadaşlarınızın herhangi birisinin ekleyebileceği bir kuyruğu ve ayrıca videoları ShareTube arayüzünden arayabiliyorsunuz.

İLGİLİ: Tube YouTube Herhangi Bir Uyarı Olmadan Karıştırıyor

Başlamak için, ShareTube'un ana sayfasına gidin. “Oda” için bir ad girin ve ardından “Oda Oluştur” düğmesine tıklayın.

Bir sonraki ekranda bir kullanıcı adı yazın ve klavyenizde Enter tuşuna basın.

Ardından, arkadaşlarınızı katılmaya davet etmek isteyeceksiniz. Sağ üst köşede küçük bir davet bölümü vardır, burada tweetleyebilir veya Facebook'a gönderebilirsiniz. URL'yi odaya bırakmak isterseniz, Twitter simgesini tıklayın ve bağlantıyı tweet'e kopyalayın. Bu biraz sinir bozucu, ama hiçbir şey çok hantal.

Arkadaşların bağlantıyı aldığında ve odaya girdiğinde, eylem başlayabilir. YouTube videolarını arayabilir veya biliyorsanız YouTube videosunun bağlantısına yapıştırabilirsiniz. İlk video otomatik olarak oynatılmaya başlar. Mevcut video oynatılırken bile, YouTube videolarını arama yapmaya ve kuyruğa eklemeye devam edebilirsiniz.

Ayrıca, tepkilerinize ekleyebileceğiniz ve YouTube videosu oynatılırken arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz bir sohbet fonksiyonu da var.

Görüntülü sohbet yeteneklerini tercih ederseniz, ShareTube'a benzeyen Gaze adlı bir hizmet vardır, ancak aynı zamanda bir YouTube videosunu izlerken arkadaşlarınızla görüntülü sohbet etmenizi sağlar. Ancak, Gaze, arayüz içindeki videoları aramanıza izin vermez, ayrıca bir sıra oluşturmanıza da izin vermez.