Yuva Merhaba Kurulum: Bilmeniz gereken 3 şey

Mevcut kapı zili yerine Nest Nest'i almayı düşünüyorsanız, bu harika bir seçenektir. Ancak, Hello'i diğer video kapı zillerinden biraz farklı kılan kurulum hakkında akılda tutulması gereken bazı şeyler var.

Varolan kapı zili kablolu olmalı

Yuva Hello'i düşünmeden önce bilmeniz gereken en önemli şey, mevcut kapı zili kablolarına bağlı olması gerektiğidir.

Çoğu ev için, kablolu kapı zilleri oldukça yaygın olduğundan, bu bir problem değildir. Ancak, kapı zili kablosuz ve pille çalışıyorsa, ön kapıya yeni kapı zili kablolarını çalıştırmak için bir elektrikçi kiralamadığınız sürece Nest Hello uyumlu değildir, bu da maliyetli olabilir.

İLGİLİ: Bir Video Kapı Zili Satın Almalısınız?

Diğer video kapı zilleri de SkyBell HD dahil olmak üzere, aynı şekilde. Halka Kapı zili mevcut kapı zili kablo bağlanabilir (ve bu seçenek eğer önerilir), ancak olmayacak rağmen (herhangi bir kablo bağlantısı gerekmeksizin kendiliğinden tamamen çalışabilir, böylece aynı zamanda kendi iç pile sahiptir eğer varsa, mevcut zili kullanabilirsiniz).

Sonunda, bu çoğu ev sahibi için çok büyük bir sorun olmamalı, ama muhtemelen şu anki kapı zili, Nest Hello'e para yatırmadan önce gerekli kablolara sahip olduğunu kontrol etmek en iyisidir.

Bir Zil Bağlayıcısı Takmanız Gerekir

Nest Nest, diğer video kapı zillerinden farklıdır, çünkü kutuda, kapalı ahenge takılması gereken bir çanak konektörü vardır.

Kapı zili kablolama ile çanağın kendisi arasında takılan bir adaptör benzeri cihaz (büyük olasılıkla içinde bir direnç var). İlginçtir ki, Nest tam olarak neden gerekli olduğunu tam olarak açıklamıyor, ancak Nest'in Hello’ın güç çekmesi nedeniyle gerekli görülüyor.

İyi haber şu ki Nest Hello'in zil konnektörünü kurmak hiç zor değil ve Nest uygulaması her şeyde size rehberlik etmek için gerçekten harika bir iş. Ancak, bu işlem için ekstra bir adım daha ekler ve genel kurulumu diğer video kapı zillerinden biraz daha zamanında yapar.

Bazı Sondaj Gerekiyor

Bu gerçekten Nest Nest'ine özgü değil, ama yine de bilmek önemlidir. Kurulum, bir matkap kullanarak formda bir miktar DIY know-how gerektirir. Nest Hello bir bağlantıya bağlanır ve bu montajın ön kapınızın yanında bir dış duvara sabitlenmesi gerekir.

Bu, pilot delikler açmanız ve birkaç vidada sürmeniz gerektiği anlamına gelir. Evinizin dış kısmında tuğla veya taş varsa, biraz daha zordur, ancak Nest Hello, bu tür durumlar için özel bir taş matkap ucu ile birlikte gelir.

Sonunda, Nest Hello (veya başka bir video kapı zili) yüklediğinizde, kendinizle başa çıkabileceğiniz bir şey gibi görünmüyorsa, bu tür şeyler hakkında bilgili olan bir arkadaşınızın kurulmasında size yardımcı olacak bir zararı yoktur. En kötü durum senaryosu bir profesyonel kiralamanız gerektiğidir, ancak Nest bir tane bulmayı kolaylaştırır.